Neohodnoceno

Xiaomi Mi Noise Cancelling Earphones + Haribo bonbony

USB type C

Varianta
Skladem
Značka: Xiaomi
890 Kč 736 Kč bez DPH
Kategorie: Sluchátka

Popis produktu

Moderní špičková sluchátka od Xiaomi, která nabídnou aktivní potlačení okolního ruchu (ANC - acoustic noise cancelling) .

Aktivní potlačení okolního ruchu bývá výsadou mnohem dražších sluchátek. Funguje tak, že mikrofony sluchátek zachycují okolní hluk a do reprodukované hudby nebo hlasu do uší přidávají fázově obrácený signál. Výsledkem je tak odstínění třeba od hluku aut a jejich motorů, nepříjemný hluk v letadle, ve vlaku, metru, nebo třeba monotónní svist ventilátoru ve vaší kanceláři. Potlačení okolních ruchů zvládne ve spektru 50 - 20 000Hz

Funkci lze libovolně zapnout nebo vypnout na dálkovém ovládání, kterým lze zároveň ovládat i hlasitost, nebo přijímat hovory.

Samotná sluchátka jsou z titanu, který vypadá luxusně, ale zároveň zajišťuje potřebnou odolnost vůči každodennímu používání a poškrábání. V neposlední řadě zůstávají sluchátka příjemně lehká, dohromady váží jen 20g.

Přepracovány byly i silikonové špunty. Na základě skenování stovek různých tvarů ucha vznikl nový design, který je velmi pohodlný a poddajný, zároveň však kopíruje tvar sluchového kanálku co nejtěsněji, což je důležité pro správnou funkci aktivního potlačení šumu.

Sluchátka jsou od konektoru k ovladači potažena látkou, která opět zvyšuje odolnost kabelu a jednodušeji se rozplétá v případě zašmodrchání. Na kabel byl nově použit materiál TPE, což je termoplastický elastomer, díky svým "kaučukovým" vlastnostem je opět dbáno na maximální trvanlivost sluchátek a kabel je odolnější proti polámání.

Navíc si můžete navolit basy, středy a výšky, aby Váš oblíbený hudební styl zněl přesně tak, jak má.

Aktivní potlačení šumu (ANC)

Dálkové ovládání

Mikrofon / hands-free (+redukce šumu volání)

  • Impedance: 32 ohmů
  • Hmotnost: 20g
  • Délka kabelu: 1,35m
  • Výkon: 5mW
  • Frekvenční rozsah: 20 - 40 000Hz
  • Citlivost: 113dB
  • Konektivita: USB C