Sony WF-1000XM3 - luxusní bezdrátová sluchátka + Sladkosti zdarma + Expresní vyskladnění

4 hodnocení
Značka: Sony
3 479 Kč 2 875,21 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Skutečně bezdrátová sluchátka, která jsou vybavena speciální technologií, která dokáže potlačit okolní hluk. Díky tomu nabízejí ničím nerušený kvalitní zvuk. Anténa má optimalizovaný design, tak aby měla co nejširší pokrytí. To umožňuje udržovat silný signál a zajistit tak nerušené streamování. Ergonomicky tvarované sluchátko dobře padne do ucha a díky vysoce přilnavému gumovému povrchu stabilně drží na místě.

Sluchátka, co nabízí maximálně kvalitní zvuk

Technologie pro potlačení okolního zvuku vychází z procesoru QN1e, který zajišťuje pokročilé odstínění hluků okolí. Ve sluchátkách se skrývá miniaturní reproduktor, který je výkonný a dokáže poskytnout čistý, bohatý a rozsáhlý zvuk. Technologie DSEE HX pak dokáže zlepšit kvalitu komprimovaných digitálních souborů.
Sluchátka, co nabízí maximálně kvalitní zvuk

Dopřejte si komfortní poslech

Ergonomicky tvarovaná sluchátka jsou navržena tak, aby dobře seděla v uchu. Mají vysoce přilnavý gumový povrch, který jim pomáhá stabilně držet na místě, i když jste v pohybu. Čip Bluetooth umožňuje přenos zvuku do obou sluchátek zároveň, což garantuje vynikající souhru. Anténa je umístěna tak, aby měla optimalizovaný dosah.
Dopřejte si komfortní poslech

Baterie, která vydrží

Sluchátka po plném nabití vydrží hrát až šest hodin s potlačením okolního zvuku. Pokud je potlačení okolního hluku vypnuté, vydrží ještě o dvě hodiny déle. Praktické pouzdro zároveň nabízí možnost dočerpat energii ještě třikrát, což je až 24 hodin poslechu bez potlačení okolních zvuků. Nabíjení je maximálně rychlé, takže již po deseti minutách máte k dispozici další hodinu a půl hudby.
Baterie, která vydrží

Mějte vše pod kontrolou

Ovládání je maximálně jednoduché. Snížit hlasitost můžete jednoduchým přiložením prstu na sluchátko. Technologie Sense Engine dokáže přizpůsobit hlasitost tomu, co právě děláte. A když sluchátko vyndáte, hudba se automaticky zastaví v obou sluchátkách dokud jej opět nezandáte do ucha.
Mějte vše pod kontrolou

Komunikujte se světem snadno a rychle

V režimu handsfree nebude telefonování žádný problém! Sluchátka mají čistý zvuk a hovory můžete přijímat tak, aby byly slyšet v jedno nebo obou sluchátkách. Volba je jen na vás. A pokud potřebujete použít Hlasového asistenta, stačí jen říct a Google Assistant se rychle aktivuje.
Komunikujte se světem snadno a rychle

Praktické nabíjecí pouzdro

Magnetické nabíjecí pouzdro je elegantním módním doplňkem. Zároveň ale umožňuje za pomoci kabelu USB-C sluchátka rychle nabít a připravit na další poslech.
Praktické nabíjecí pouzdro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: