4 hodnocení

Huawei FreeBuds 3 Ceramic White

Skladem
Značka: Huawei
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Kategorie: Sluchátka

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3 vám dodají šmrnc a zajistí příjemný a nerušený poslech oblíbené hudby. Připojíte je přes Bluetooth během chvilky. Dle vlastní potřeby si můžete aktivovat funkci potlačení šumu, aby vás při poslechu nikdo nevyrušoval, ale funkci lze v případě potřeby také vypnout. Díky zabudovanému mikrofonu máte možnost přes sluchátka vyřizovat hovory handsfree – ovládáte je jednoduše poklepáním. Výkonná baterie jim zajistí čtyři hodiny poslechu, resp. 20 hodin v kombinaci s dobíjecím pouzdrem.


 

imageKlíčové vlastnosti

  • luxusní vzhled
  • rychlé a stabilní bezdrátové připojení
  • kvalitní zvuk i mikrofon s potlačením šumu
  • funkce handsfree volání
  • dlouhá výdrž baterie díky dobíjecímu pouzdru

 

Sluchátka FreeBuds 3 vám zajistí špičkovou kvalitu zvuku a naprostou volnost pohybu.

 

Luxusní design

Sluchátka na první pohled zaujmou svým moderním designem. Pracují bezdrátově, takže vám nikde nepřekáží jejich kabel. Jsou mimořádně kompaktní – stačí je nasadit a můžete vyrazit. Vejdou se i pod čepici.

image 


 

Pohodlné nošení

Díky svému ergonomickému designu vám sluchátka perfektně padnou do uší. Ani při pohybu vás nebudou tlačit ani vypadávat z uší, zajistí pohodlný poslech od rána do večera.

 


 

Bluetooth 5.1

Ke svému smartphonu, tabletu, notebooku a nespočtu dalších zařízení je připojíte snadno a rychle přes Bluetooth. Automatické párování je hotové ve zlomku okamžiku, takže si oblíbenou hudbu můžete vychutnat ihned bez čekání.

 


 

Potlačení hluku

Během poslechu vás nebude nikdo a nic vyrušovat. Funkce aktivního potlačení hluku efektivně eliminuje okolní ruchy, aby melodie ze sluchátek vynikla ve vašich uších ještě intenzivněji, ať už se nacházíte v pohodlí domova, nebo v rušné kavárně.

 


 

Mikrofon pro handsfree volání

Do sluchátek je integrovaný mikrofon. Ten vám umožní zařízení používat k handsfree telefonování, aniž byste museli svůj smartphone vytahovat z kapsy. Mikrofon je vysoce citlivý a potlačuje šum, takže vás volající uslyší jasně a zřetelně, jako byste stáli vedle něj.

 


 

Bohaté basy

Během poslechu hudby vynikne každý tón naplno. Velké 14mm dynamické měniče se postarají o věrné vykreslení zvuku. Výšky budou znít křišťálově čistě a basové hloubky budou ještě intenzivnější, aby vám rytmus proudil celým tělem.

 


 

Snadné párování

Při prvním párování se na displeji smartphonu objeví vyskakující okno. Stačí ho potvrdit a máte hotovo. Při dalším párování už je celý proces automatický, sluchátka se tedy připojí bez nutnosti potvrzení.

 


 

Dotykové ovládání

Pohodlné a intuitivní ovládání jen dokazuje, že kabel nepotřebujete. Klepněte dvakrát na pravé sluchátko a začněte s poslechem nebo změňte hudbu. Dvojité poklepání na levé aktivuje funkci potlačení hluku. Sluchátka automaticky pozastaví přehrávání, když je vytáhnete z uší, a opět ho spustí, jakmile je opět nasadíte.

 


 

Dlouhá výdrž baterie

Na jedno nabití vám zvládnou přehrávat hudbu bezdrátově až po dobu čtyř hodin. Tuto dobu navíc můžete prodloužit až pětinásobně, tzn. na 20 hodin. Stačí mít po ruce dodávané dobíjecí pouzdro, které sluchátka z nuly na sto procent zvládne dobít až čtyřikrát.

image