BRAUN Silk-épil LS 5160 Dámský holicí strojek Epilátor Modrá
Kód: AGDBRAGOL0125Detailní popis produktu
BRAUN Silk-épil LS 5160 Dámský holicí strojek Epilátor Modrá| Typ baterie | Alkalický, AA |
| Nabíjecí | Ne |
| Počet baterií | 2 |
| Barva | Modrá |
| Šířka balení | 57 mm, 239 mm |
| Hloubka balení | 155 mm |
| Hmotnost včetně balení | 378,5 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výška balení | 222 mm, 185 mm |
| Hmotnost | 249 g |
| Hmotnost baterie | 27,7 g |
| Typ balení | Krabice |
| Počet holicích hlav | 3 hlava/hlavy |
| Omyvatelný | Ano |
| Suché i mokré holení | Ano |
| Voděodolný | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Přesný zastřihovač | Ano |
| Obličejový zastřihovač | Ne |
| Omyvatelná holicí hlava | Ano |
| Technologie systému holení | 1 scheerblad |
| Výměnné holicí hlavy | Ano |
| Epilátor s integrovaným ledovým ochlazovačem | Ne |
| Počet holicích čepelí | 1 |
| Zastřihovač | Ano |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Včetně náhradních břitů | Ano |
| Váha hlavního obalu | 2,69 kg |
| Množství na kartonové balení | 6 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 372 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 4210201192619 |
| Typ baterie: | Alkalický, AA |
| Nabíjecí: | Ne |
| Počet baterií: | 2 |
| Barva: | Modrá |
| Šířka balení: | 57 mm, 239 mm |
| Hloubka balení: | 155 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 378,5 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Výška balení: | 222 mm, 185 mm |
| Hmotnost: | 249 g |
| Hmotnost baterie: | 27,7 g |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet holicích hlav: | 3 hlava/hlavy |
| Omyvatelný: | Ano |
| Suché i mokré holení: | Ano |
| Voděodolný: | Ano |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Přesný zastřihovač: | Ano |
| Obličejový zastřihovač: | Ne |
| Omyvatelná holicí hlava: | Ano |
| Technologie systému holení: | 1 scheerblad |
| Výměnné holicí hlavy: | Ano |
| Epilátor s integrovaným ledovým ochlazovačem: | Ne |
| Počet holicích čepelí: | 1 |
| Zastřihovač: | Ano |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Včetně náhradních břitů: | Ano |
| Váha hlavního obalu: | 2,69 kg |
| Množství na kartonové balení: | 6 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 372 mm |
