Neohodnoceno

Xiaomi Bluetooth Speaker 2 Mi LYYX01ZM

Skladem
Značka: Xiaomi
590 Kč 488 Kč bez DPH

Moderní Bluetooth Speaker Mi LYYX01ZM od Xiaomi Vás zaujme svým designem ale i kvalitou zpracování. Bílostříbrný reproduktor, podporující bezdrátové spojení přes bluetooth, se hodí nejen do moderního bytu či kanceláře. Unikátní tělo válcového tvaru z bílého pevného plastu doplněného o kvalitní hliník dává reproduktoru vysokou pevnost a zvukovou kvalitu. Díky zabudovaného mikrofonu si budete moci popovídat se svými přáteli bez nutnosti vzít telefon do ruky. Třešničkou na dortu je dosah až krásných 10 m.

 

Vzhled reproduktoru

 

Po straně se na Vás usměje USB vstup pro nabíjecí USB kabel. V horní části je zabudovaný potahový materiál, který chrání reproduktor před prachem a jinými nepříjemnými neduhy. Na spodní straně je chytrá protiskluzová úprava v šedé barvě, díky které si bude Váš reproduktor hovět a jen tak z ničeho nespadne.

 

Baterie – energie Vašeho reproduktoru

 

Vestavěná baterie s kapacitou 0 – 2500 mAh odpovídá dostačující průměrné výdrži baterie. Na jedno nabití Vám bude reproduktor sloužit úžasných 7 hodin.

 

Parametry:

 

Označení modelu: LYYX01ZM Bluetooth: 4.1 Rozhraní: USB 2.0 Vzdálenost přenosu: 10 m Výstupní výkon: 5W Kapacita baterie: 1200mAh Výdrž na jedno nabití: 7 hodin Rozměry: průměr 60 mm, výška 93 mm Barva: Stříbrná/Bílá

 

123456789