LG SPK8 + Záruka 30 měsíců + 90-denní garance vrácení nerozbaleného zboží.

21 hodnocení
Značka: LG
2 635 Kč 2 177,69 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Chtěli byste doma dosáhnout skutečného prostorového zvuku, který zajistí dokonalou atmosféru při sledování filmů? Přidejte do svého obýváku minimalistické zadní reproduktory SPK8, které jsou kompatibilní s vybranými soundbary LG. Zvýší hudební výkon systému o 140 W a podporují bezdrátové připojení, proto nemusíte řešit vedení kabelů přes celou místnost. Sada obsahuje levý a pravý zadní reproduktor spolu s bezdrátovým přijímačem. Pomoci samostatně prodávaného držáku můžete sadu připevnit na stěnu.

Vtáhne vás do děje

Vyměňte virtuální prostorový zvuk za skutečný prostorový zvuk, který vám v obýváku pomůže dosáhnout podobného zážitku jako v kině.
Vtáhne vás do děje

Výkon navíc

Přidejte ke svému soundbaru dva zadní reproduktory s kanálovým zvukem a celkovým hudebním výkonem 140 W.  Užijte si čistý zvuk při sledování filmů i jiných pořadů nebo poslechu hudby.
Výkon navíc

Na podlahu či zeď

Součástí sady jsou dva zadní reproduktory (levý a pravý) spolu s bezdrátovým přijímačem. Přikoupit můžete také součástky pro montáž na stěnu.
Na podlahu či zeď

Zbavte se kabelů

Nepřidávejte do obýváků další kabely, když nemusíte. Tato sada zadních reproduktorů se k soundbaru připojuje bezdrátově.
Zbavte se kabelů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: