Neohodnoceno

Apple Homepod

Varianta
Skladem
Značka: Apple
7 790 Kč 6 438 Kč bez DPH

Popis produktu

Pořídili jste si některý z novějších modelů iPhonu, iPadu nebo iPodu? Pusťte si hudbu z těchto přístrojů skrz bezdrátový reproduktor HomePod, který je produktům společnosti Apple šitý na míru! Umí potlačit šum a zvuk je bohatý, jemný a konzistentní ve vysokém rozlišení. A subwoofer? Ten se stará o hluboké basy. Navíc - prostřednictvím hlasové asistentky Siri si můžete pouštět hudební kousky z Apple Music, ptát se na to, co vás zajímá, a ovládat vaši domácnost, respektive kompatibilní chytré spotřebiče.

Atraktivní elegán

Poslouchejte své oblíbené hudební skladby z iPhonu, iPadu nebo iPodu snadno a rychle. Bezdrátový chytrý reproduktor je jednoduchým nástrojem pro přehrávání různých zvukových stop. Z designového hlediska přitom ozvláštní jakýkoliv prostor u vás doma.

Atraktivní elegán
 
Bohatý zvuk

Bohatý zvuk

HomePod je průlomovým reproduktorem s vysoce věrným, přesným a konzistentní zvukem ve vysokém rozlišení, který "vyplní" každou a jakkoliv členitou místnost, ať už ho postavíte kdekoliv. Jak je to možné? Je to díky kombinaci technologie navržené společností Apple a pokročilého softwaru.

 

Poslušná Siri

S hlasovou asistentkou Siri máte plně pod kontrolou nejen to, co se bude zrovna hrát, ale vůbec celou vaši chytrou domácnost. Jinak řečeno, ovládejte svými povely kompatibilní spotřebiče. Požádejte Siri třeba o puštění songu, vytočení určitého čísla na mobilu, zapnutí světla v kuchyni, nastavení teploty v pokoji nebo se jí zeptejte na aktuální zprávy, stav dopravy či počasí.

Poslušná Siri
 
Hluboké basy

Hluboké basy

V horní části HomePodu je umístěn propracovaný subwoofer. Čím vyniká? Vytváří širokou škálu hlubokých basů, a to i při nízké hlasitosti. To je umožněno prostřednictvím zabudovaného pole se sedmi mikrofony, interním mikrofonem a výkonným motorem pohánějícím membránu.

 

Ruch potlačen

Mikrofony efektivně zachycují veškeré zvukové vibrace. Pokročilé zpracování signálu spolu s uměním potlačit šum poskytuje systému HomePod (v překladu - hlasové asistentce Siri) slyšet vás bez nutnosti zvyšovat hlas, i když jste od reproduktoru daleko nebo v místnosti hraje hudba.

Ruch potlačen