Philips OneBlade QP240/50 + Záruka 30 měsíců + V případě poruchy GARANTUJEME, výměnu/vrácení kupní ceny.

2 hodnocení
Značka: Philips
844 Kč 697,52 Kč bez DPH
Skladem

4x náhradní hlavice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Vždy perfektních výsledků v péči o vousy dosáhnete pomocí vyměnitelných náhradních hlavic s technologií OneBlade. Břity se vyznačují vysokým ostřím, které vydrží po dobu až čtyř měsíců. Nejen, že jsou velice ostré a dlouho vydrží, jsou také navrženy pro maximální bezpečnost.

Technologie OneBlade

Technologie OneBlade představuje revoluci v holení, tvarování a zastřihávání vousů v jakékoliv jejich délce. Díky bleskově se pohybujícímu ostří bude velmi snadno dosaženo perfektních výsledků. Ostří kmitá rychlostí až 200krát za sekundu, ale systém dvojité ochrany ochrání pokožku před pořezáním i podrážděním.
Technologie OneBlade
 
Dlouho vydrží

Dlouho vydrží

Kvalitní ostří se postará o dokonalý vzhled každého muže, a to hezky dlouho. Ostří je navrženo k dlouhodobému používání. Při běžné frekvenci používání vydrží břity ostré až čtyři měsíce. Samotná výměna je pak také velmi snadná a rychlá.
 

Bezpečné

Vysoce kvalitní břity se pyšní nejen vysokou životností, ale i důmyslným systémem, jež chrání pokožku. Se všemi délkami vousů si hravě poradí a zároveň poskytne dokonalou ochranu pokožky.
Bezpečné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: