Xiaomi Redmi 18W Fast Charge 20000 mAh černá

6 hodnocení
Značka: Xiaomi
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Elegantní powerbanka od společnosti Xiaomi má jednoduchý a čistý design a energii na rozdávání. Například telefon Xiaomi Mi 9 nabije čtyřikrát a ještě k tomu třeba Bluetooth sluchátka. Nabízí celkem čtyři sloty, rychlé nabíjení a zvládne dodávat energii dvěma zařízením najednou. Multifunkční startovací tlačítko využijete kromě zapnutí i na restart nebo aktivaci pomalého nabíjení. Powerbanka je navíc perfektně zabezpečena proti přebití, nadproudu nebo příliš vysoké teplotě.

Čtyři různé porty

Odolné nabíjecí zařízení vyrobené ze slitiny hliníku disponuje celkem čtyřmi vstupy. Nabízí dva USB-A, jeden USB-C a jeden microUSB konektorDíky tomu můžete nabíjet i dvě zařízení naráz a s podporou rychlého 18W nabíjení bude váš telefon brzy připraven k dalšímu použití.
Čtyři různé porty

Skvěle kompatibilní

Powerbanka s kapacitou 20 000 mAh dokáže nabít téměř jakýkoli telefon a poradí si i s drobnými zařízeními, jako jsou Bluetooth sluchátka nebo chytré hodinky. Stačí dvakrát stisknout startovací tlačítko a na dvě hodiny se aktivuje pomalé nabíjení.
Skvěle kompatibilní

Zabezpečeno proti jakékoli nehodě

Abyste si během nabíjení nezničili telefon nebo powerbanku, připravili vývojáři několik druhů zabezpečení. Nechybí ochrana před vstupním nebo výstupním přepětím, přílišným vybitím, přebitím, zkratem a nadproudem. Pokud nesprávně připojíte nabíjecí kabel, nabíjení se okamžitě zastaví a když powerbanka nefunguje správně, startovacím tlačítkem ji můžete restartovat. Chytrá technologie navíc udržuje teplotu baterie v bezpečných hodnotách.
Zabezpečeno proti jakékoli nehodě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: