Neohodnoceno

Maxtor (Samsung) M3 Portable 2TB, 2,5'', USB3.0, STSHX-M201TCB + Haribo bonbony pro Vaše ratolesti

Skladem
Značka: Maxtor
1 860 Kč 1 537 Kč bez DPH

Popis produktu

Populární řada externích pevných disků M3 Portable od společnosti Maxtor (dříve výráběná pod značkou Samsung) s podporou rozhraní USB 3.0 zaručuje bleskový přenos dat. Díky zpětné kompatibilitě je možné disk připojit i tam, kde najdete klasický USB port staršího standardu. Zařízení se napájí přímo z USB portu a nevyžaduje externí adaptér. Spolu s diskem získáte též zálohovací software Auto Backup se všemi potřebnými funkcemi pro spolehlivou a včasnou zálohu všech důležitých dat. Prodává se v odolném plastovém provedení s černým kosticovým designem.

Značka se mění, kvalita zůstává

Dlouhodobě oblíbená řada externích pevných disků M3 Portable se dříve prodávala pod značkou Samsung. Prodejem diskové divize však přešla pod společnost Seagate, která jej prodává pod značkou Maxtor. Značka se změnila, ale líbivý černý design a skvělý poměr cena/kvalita zůstaly, takže se disky Maxtor M3 Portable nadále těší zasloužené oblibě.

Značka se mění, kvalita zůstává
 
Maximálně rychlý přenos dat

Maximálně rychlý přenos dat

Disk se pyšní podporou standardu USB 3.0, který zaručuje bleskový transfer dat s rychlostí více než 120 MB/s v obou směrech. Zpětná kompatibilita se staršími standardy USB vám však umožňuje disk připojit všude tam, kde najdete klasický USB port - tzn. i ke starším počítačům, notebookům či domácí elektronice. Zařízení je napájeno přímo ze samotného USB portu, tudíž nevyžaduje externí adaptér, který byste museli nosit s sebou. Výjimku mohou tvořit pouze některá starší zařízení s USB standardu 1.1, jejichž napájení nemusí být dostatečné.

 

Zálohujte bezpečně a pravidelně

Přímo na disku najdete software Drive Manager, který obsahuje nástroj AutoBackup umožňující zálohovat data periodicky - např. v určitou denní dobu, anebo v reálném čase, nástroj SafetyKey přidělující zálohám bezpečnostní heslo, a nástroj SecretZone schopný data navíc zašifrovat, takže se o jejich bezpečnost nebudete muset obávat. Podporovány jsou operační systémy Windows 10/8/7/Vista a Mac OS X 10.4.8 či novější.

Zálohujte bezpečně a pravidelně
 
Maximálně mobilní

Maximálně mobilní

Disk formátu 2,5" je stejně velký jako klasický cestovní pas. Nízká hmotnost jej předurčuje pro snadné přenášení. Ve vypnutém stavu snese teplotu od -20° do 65°C a zapnutý jej můžete využívat při teplotách od 5° do 40°C. O funkci zařízení jste informováni LED diodou - je-li disk zapnutý, dioda svítí, probíhá-li přenos dat, dioda bliká.