Neohodnoceno

Tefal ZC 255 B 38

Skladem
Značka: Tefal
2 580 Kč 2 132 Kč bez DPH
Kategorie: Odšťavňovače

Popis produktu

Až 2x více šťávy, o 1/4 více energie, 2x více vitality*

Až 2x více šťávy, o 1/4 více energie, 2x více vitality* Pomalým otáčením šneku jemně lisuje přes filtr ovoce, zeleninu a bylinky. Tato efektivní technologie napomáhá získat až 2x více šťávy, o 1/4 více vitamínu C a 2x více antioxidantů v porovnaní s naším nejvýkonnějším odstředivým odšťavňovačem (Tefal ZN65)*

Nikdy nebylo jednodušší připravit si “Čerstvý džus s maximem vitamínů”. Technologie pomalého lisování jemně lisuje šťávu z ovoce a zeleniny při zachovaní jejich přirozené chuti, barvy a především živin. Pomalá rychlost (průměrně 60 otáček/min) minimalizuje oxidaci a přirozeně tak produkuje déle čerstvou šťávu.

*Laboratorní testy vykonané odšťavněním 1 kg malin, 1 kg pomerančů pro vitamín C a 1 kg hroznového vína pro antioxidanty v porovnaní s odstředivým odšťavňovačem Tefal ZN 65.


Až 2x více šťávy!

Infiny Juice za studena lisující technologie z ovoce získává až 2x více šťávy než tradiční odstředivé odšťavňovače. Nízká rychlost (průměrně 60 otáček/min) pro minimalizaci oxidace a produkci přirozeně déle čerstvé šťávy.

Tichá technologie

Tichá technologie vám umožňuje odšťavňovat kdykoli během dne. Intuitivní montáž a ergonomické používání, pro komfortní odšťavňování každý den.

Filtr na šťávu

 S Infiny juice a jeho filtrem nikdy nebylo tak snadné připravit "Čerstvé a chutné šťávy s maximálním obsahem vitamínů". Lze v něm odšťavňovat ovoce, včetně měkkých odrůd (bobule) a zeleniny, zejména listovou. Chutný a pestrý způsob, jak naplnit nejednu sklenici!

Jedna nádoba na šťávu a druhá na suché zbytky

Dvě oddělené nádoby pro sběr šťávy a suchých zbytků. Odnímatelné části lze snadno čistit. Po odšťavňování lze části pouze opláchnout vodou. Odšťavňovač Tefal ZC255B38 Infiny Juice má funkci Drip Stop proti odkapávání a tak stůl zůstane vždy čistý.

Parametry produktu

Základní parametry

  • OBJEM0,8 L
  • PŘÍKON200 W

Další vlastnosti

Značka: Tefal
Objem: 0,8 L
Počet rychlostí: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zlatá
Hmotnost: 4800 g

Energetické údaje

Příkon: 200 W