SÍŤOVÁ KARTA LANBERG PCI EXPRESS X1 1X RJ45 2.5GB LOW PROFILE DRŽÁK
Kód: KSILAEPCI0005Detailní popis produktu
SÍŤOVÁ KARTA LANBERG PCI EXPRESS X1 1X RJ45 2.5GB LOW PROFILE DRŽÁK| Plug and Play | Ano |
| Frekvence | 2,5 Gbit/s |
| Interní | Ano |
| Barva | Metalická, Zelená |
| Výška | 21 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Hloubka | 72 mm |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows Vista, Windows 10, Windows 8.1, Windows XP, Windows 8 |
| Typ balení | Krabice |
| Množství | 1 |
| Návod k obsluze | Ano |
| Výstupní rozhraní | RJ-45 |
| Rozhraní | PCIe |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 80 °C |
| Varování | Neměňte konstrukci spotřebiče., Skladujte na suchém a chladném místě., Vyhněte se kontaktu s kapalinami. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 5901969447712 |
| Plug and Play: | Ano |
| Frekvence: | 2,5 Gbit/s |
| Interní: | Ano |
| Barva: | Metalická, Zelená |
| Výška: | 21 mm |
| Šířka: | 55 mm |
| Hloubka: | 72 mm |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows Vista, Windows 10, Windows 8.1, Windows XP, Windows 8 |
| Typ balení: | Krabice |
| Množství: | 1 |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Výstupní rozhraní: | RJ-45 |
| Rozhraní: | PCIe |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 0 - 80 °C |
| Varování: | Neměňte konstrukci spotřebiče., Skladujte na suchém a chladném místě., Vyhněte se kontaktu s kapalinami. |
