Google Chromecast 3 + Záruka 30 měsíců + 90-denní garance vrácení nerozbaleného zboží.

Neohodnoceno
Značka: Google
717 Kč 592,56 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Oblíbené streamovací zařízení od společnosti Google prošlo několika vylepšeními a je tu Chromecast 3. Ten dokáže přehrávat videa v lepší kvalitě, je rychlejší, výkonnější a jeho připojení je ještě jednodušší. Nemusíte se zdržovat dlouhým nastavováním ani otravnými kabely. Chromecast 3 stačí zapojit do televize a hned se můžete pustit do sledování videí a filmů. Navíc si bez problému rozumí i s výrobky konkurenčních společností.

Lepší, rychlejší, výkonnější

Chytré zařízení, které oproti předchozí verzi prošlo několika optimalizacemi. Nyní má lépe vyřešené připojení, výkonnější hardware a optimalizovanou softwarovou aplikaci, která teď pracuje ještě rychleji a efektivněji. Navíc dokáže přehrávat v rozlišení až 1080p/60fps.
Lepší, rychlejší, výkonnější
 
Rychlé nastavení

Rychlé nastavení

Chromecast 3 stačí připojit k televizoru přes HDMI port a rovnou můžete začít sledovat své oblíbené filmy. Jednoduše si na svém chytrém zařízení pustíte video z YouTube, Netflixu, Google Play či dalších platforem a Chromecast ho začne přehrávat na vašem televizoru.
 

Kompatibilní se všemi televizory

Díky Chromecastu snadno zobrazíte jakýkoli obsah z vašeho smartphonu, tabletu či počítače na velké obrazovce televizoru a nezáleží přitom, od jaké společnosti daná zařízení jsou, protože Chromecast spolupracuje s telefonem od Huawei stejně dobře jako s MacBookem od Apple.
Kompatibilní se všemi televizory
 
Ovládání hlasem

Ovládání hlasem

Ke spuštění vybraného videa nyní doslova nemusíte ani hnout prstem. Přehrávání, ztišení, přetáčení a plno dalších pokynů můžete dát Chromecastu i svým hlasem.
 

Ovládání bezpečnostních kamer

Pokud máte ve svém domově nainstalované kamery Google Nest, na televizoru můžete prostřednictvím Chromecastu zobrazit jejich zorné pole a zkontrolovat si tak, že je vše v pořádku.
Ovládání bezpečnostních kamer
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: