Neohodnoceno

Ulefone armor mini - Velice odolný, tlačítkový telefon v CZ jazyce! + Haribo bonbony

velice odolný přístroj v CZ/SK jazyku

Varianta
Skladem
Značka: Ulefone
920 Kč 760 Kč bez DPH
Kategorie: Mobilní telefony

Malý a jednoduchý tvrďák

Přístroj je stavěn do nepříznivých podmínek, proto je jeho tělo vyrobeno z kvalitního tvrdého polykarbonátu v kombinaci s měkčím plastem, který lépe tlumí nárazy. Je odolný vůči vodě a prachu, a to v certifikaci IP68, která je standart u odolných telefonů. Naopak za nadstandartní lze považovat baterii o kapacitě 2500 mAh, ta vám zajistí opravdu dlouhé používaní. V pohotovostním režimu vydrží až 21 dnů, volat zvládne 12 hodin. Telefon lze také využít pro dobití jiného zařízení. Podporuje zapojení dvou SIM karet současně, takže už nemusíte nosit dva telefony.

Praktický a snadno ovladatelný

Telefon se ovládá pomocí tlačítek, mokré ani špinavé prsty tak nejsou překážkou. Při náročných podmínkách vás nebude zatěžovat funkcemi navíc, zvládne perfektně základní požadavky, které od tlačítkového telefonu očekáváte. Práce s telefonem je velmi intuitivní. Jsou tu i funkce, které nejsou běžné a rozhodně vás potěší. Zabudovaná svítilna je velmi praktická záležitost, když v noci potřebujete vidět na cestu či si jen tak posvítit na určitou činnost.

Ostatní funkce

Další příjemná funkce je zabudované FM rádio bez nutnosti používat sluchátka jako anténu. Prostě jen zapnete a posloucháte nic nepřipojujete. Pokud budete chtít poslouchat jen vy samozřejmě to není problém sluchátka můžete připojit přes klasicky 3,5 mm konektor.

Menu v českém jazyce.