OnePlus 9 256GB - Winter Mist + Záruka 30 měsíců

1 hodnocení
Značka: OnePlus
14 590 Kč 12 057,85 Kč bez DPH
Skladem

Kompletně CZ/SK

Detailní informace

Detailní popis produktu

OnePlus 9 je ve všech ohledech špičkově vybavený smartphone, který vás uchvátí nejen výkonem, ale také skvělým designem a fotoaparáty. Na těch totiž OnePlus spolupracovalo s věhlasnou značkou Hasselblad – výsledkem jsou nádherné snímky za každé situace, stejně jako možnost natáčet videa až v 8K rozlišení. Na tom se výrazně podílí i supervýkonný procesor Snapdragon 888, který nezastaví ani ty nejnáročnější úkoly a také je připraven na budoucnost vzhledem k 5G.

Těšit se můžete i na luxusní 6,5palcový Fluid Display 2.0 se 120Hz obnovovací frekvencí. Oceníte i superrychlé nabíjení Warp Charge stejně jako vynikající možnosti oblíbené nadstavby OxygenOS.

Klíčové vlastnosti:

  • Luxusní 6,5palcový Fluid Display 2.0 se 120Hz obnovovací frekvencí
  • Fotoaparáty navržené ve spolupráci s věhlasnou značkou Hasselblad
  • Natáčení do 8K rozlišení
  • Dechberoucí výkon Snapdragonu 888 s podporou 5G
  • Špičkové možnosti nadstavby OxygenOS

Kamera Hasselblad

OnePlus při vývoji kamerového systému modelu OnePlus 9 spolupracovalo s věhlasnou společností Hasselblad. Zásluhou tohoto spojení se můžete těšit na dechberoucí fotografické výsledky a naprosto fenomenální snímky, které jen těžko hledají konkurenci.

 

Fluid Display 2.0 se 120 Hz

Dokonalé zážitky zprostředkuje Fluid Display 2.0 s úhlopříčkou 6,5 palce a 120Hz obnovovací frekvencí pro maximální plynulost obrazu za každé situace.

 

Superrychlé nabíjení Warp Charge

Kromě dlouhé výdrže je k dispozici i superrychlé nabíjení, kdy stačí 15 minut na nabíječce pro doplnění energie na celý den.

 

Snapdragon 888

Luxusní výkon přináší osmijádrový procesor Snapdragon 888. Je navržen pro nejnáročnější nasazení a připraven na budoucnost, což dokládá podporou superrychlého připojení 5G.

 

OxygenOS

OnePlus vylepšuje operační systém Android o vlastní nadstavbu OxygenOS 11. Přináší ještě více možností, zrychluje chod a celkově rozšiřuje možnosti systému.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: