Neohodnoceno

Huawei Y5 2019 2GB/16GB Dual SIM + Haribo bonbony pro Vaše ratolesti

Varianta
Skladem
2 540 Kč 2 099 Kč bez DPH
Kategorie: Mobilní telefony
Huawei Y5 2019 2GB/16GB Dual SIM  + Haribo bonbony pro Vaše ratolesti
Akce

HUAWEI Y5 2019 odhaluje design inspirovaný přírodou v jeho 5,71 palců širokém dewdrop displeji.Nádherná, pestrobarevná obrazovka s vysokým poměrem obrazu k tělu (84,6 %), ti umožní vidět svět ještě větší, pro skvělý zážitek z multimédií a her. 
Huawei Y5 2019
Stejně jedinečný jako ty

Povrch připomínající kůži na tvém HUAWEI Y5 2019 je radost uchopit. Speciální ekologicky nenáročný materiál kombinuje praktičnost a umění. Můžeš doslova cítit řemeslnost jeho zpracování a být svědkem úchvatného spojení módy a technologie. Navíc materiál působí proti otiskům prstů, snadno se neonosí a odolá nečistotám, takže můžeš hodit starosti za hlavu. 
Huawei Y5 2019
Nechej svoje okamžiky zářit

Tvé snímky se doslova rozzáří! Hlavní 13 Mpx fotoaparát totiž dokáže zachytit až o 50% více světla pomocí čočky se světelností f/1.8. Zachyť dokonalé okamžiky s větším jasem a ostřejšími detaily na každém snímku. 
Huawei Y5 2019
Více sebevědomí na tvých selfies

Buď smělý kdykoliv se fotíš s HUAWEI Y5 2019. Tónovací selfie blesk a 5 Mpx fotoaparát vylepší tvůj portrét k dokonalosti. Ohromující selfies odhalí tvou přirozenou krásu na každém snímku pomocí funkce Smart Beauty. 

Ulož si své vzpomínky

Interní paměť o velikosti 32 GB ROM poskytne více prostoru pro tvou hudbu, fotky i aplikace. Ukládej si cokoliv potřebuješ a sbírej své vzpomínky díky většímu úložišti. 
Huawei Y5 2019
Dlouhotrvající zábava

Velkokapacitní 3 020 mAh baterie a inteligentní technologie úspory energie poskytne více času na každou zábavu i hraní. HUAWEI Y5 2019 doručí až 16 hodin nepřetržitého sledování videa, až 74 hodin poslechu hudby a až 10 hodin surfování ve 4G sítích. 
Huawei Y5 2019
Rychlejší rozpoznání

HUAWEI Y5 2019 automaticky začne rozpoznávat tvůj obličej, jakmile telefon uchopíš. Pomocí 1 024 bodů na obličeji chytře zmapuje tvůj obličej a budeš tak moct odemknout zařízení během vteřiny i za nízkého světla. 

Jednoduchý multitasking

EMUI 9.0 v kombinaci s pokročilým systémem Android 9 nabízí urychlení systému a inteligentní Phone Manager pro celkově hladší běh. Navíc je HUAWEI Y5 2019 osazený 12nm čipsetem a je tak chytřejší a efektivnější než předchozí generace. 

Párty může začít

Funkce Party Mode umožňuje začít párty, nebo se do ní přidat kdykoliv a kdekoliv. Dovolí ti propojit několik telefonů HUAWEI tak, že budou hrát stejnou píseň současně. Unikátní párty trik, který jistě ohromí! 

Párty může začít

Funkce Party Mode umožňuje začít párty, nebo se do ní přidat kdykoliv a kdekoliv. Dovolí ti propojit několik telefonů HUAWEI tak, že budou hrát stejnou píseň současně. Unikátní párty trik, který jistě ohromí! 
Huawei Y5 2019

Duální SIM, větší dostupnost

Unikátní přihrádka na tři karty umožňuje využít Dual SIM6 a podporuje až 512 GB Micro SD paměti. Využívej výhod duálního 4G a duálního VoLTE8ve stejnou chvíli pro hladké připojení. 

Certifikovaný pro pohodlí tvých očí

HUAWEI Y5 2019 se stará o tvůj zrak pomocí funkce Eye Comfort Mode, která poskytuje více pohodlí pro čtení. Navíc je obrazovka certifikována firmou TÜV Rheinland pro blokování škodlivého modrého světla.