Neohodnoceno

CUBOT J5 16GB Dual Sim + Haribo bonbony pro Vaše ratolesti

Varianta
Skladem
Značka: Cubot
1 680 Kč 1 388 Kč bez DPH
Kategorie: Mobilní telefony

Cubot J5 2GB/16GB 

CUBOT J5 byl testován stejně jako jsou testovány vlajkové modely. Byl testován přes 1 000 různých procesů pro ověření jeho kvalit. Hlavní cíl firmy CUBOT je vytvořit vysoce kvalitní smartphone, který si může každý dovolit.

Dopřejte si větší displej

Udělejte si radost. Dopřejte si velký a přehledný 5,5“ displej, který zabírá až 83 % přední plochy displeje. Nabízí skvělý vizuální zážitek ať už budete dělat cokoli. Surfování po internetu bude pohodlné a stránky dobře čitelné. Při hraní her nebo sledování videí, kdy telefon držíte na šířku oceníte poměr stran 18 : 9, který nabídne větší zorné pole oproti 16 : 9.

Čistý Android

CUBOT J5 je od první chvíle vybaven zatím nejnovějším Androidem 9.0 v jeho čisté podobě. V nejnovějším Androidu Google perfektně vyřešil problém s fragmentací, která přepisovala hlavní kód systému, nyní běží hladce jako nikdy.

Zapamatujte si zážitky

S 8megapixelovým hlavním fotoaparátem zachytíte úžasné momenty. A za pomoci 500 mAh LED blesku vytvoříte úchvatné fotky i při horším osvětlení. Na opačné straně najdete 5 Mpx selfie kameru vybavenou Beauty funkcemi, které pozvednou vaše selfie na vyšší úroveň.

Stabilní hardware

Čtyřjádrový procesor kombinovaný s 2 GB RAM pamětí bohatě stačí na běžnou práci s telefonem. Interní úložiště s kapacitou 16 GB se dá rozšířit microSD kartou až o 128 GB. Místa na vaše fotky, videa a další soubory budete mít dostatek. Příjemným překvapením je vysoká kapacita baterie, která se zastavila na hodnotě 2 800 mAh. Společně s optimalizací Android 9 je výdrž více než slušná.

Obsah balení:

  • Telefon
  • Adaptér do zásuvky
  • Kabel microUSB
  • uživatelský manuál
  • ochranný kryt