Rowenta Premium Care So Curls CF3730F0 + Záruka 30 měsíců + 90-denní garance vrácení nerozbaleného zboží.

Neohodnoceno
Značka: Rowenta
2 049 Kč 1 693,39 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

S automatickou kulmou snadno vytvoříte lokny za pouhý okamžik bez rizika popálení. O vlasy kulma pečuje ionizátorem, který vlasům dodává přirozenou hydrataci, aby se během natáčení nepřesušovaly a účes déle vydržel, a také ve spolupůsobení s kašmírovým keratinem a arganovým olejem zvyšuje lesk vlasů a působí proti lámání a třepení konečků. Vhodná pro jemné vlasy bez objemu i silné nepoddajné vlasy. Systém Instant Curling znamená snadný proces automatického natáčení, jehož výsledkem jsou dokonalé a svůdné lokny. Natočíte kulmu otvorem směrem k hlavě, vložíte pramen tak, aby vycházel z kulmy naváděcí drážkou (maximální síla pramene musí odpovídat šířce drážky). Exkluzivní naváděcí mechanismus s drážkou umožní vlasům snadno vklouznout na místo a také ihned víte, zda je síla pramene správná.

Automatické natáčení

Systém Instant Curling automaticky natočí pramen vlasů na vyhřívané těleso kulmy a snadno a okamžitě vytvoří dokonalé lokny až po konečky.
Automatické natáčení
 
Nastavení pro všechny typy vlasů

Nastavení pro všechny typy vlasů

Kulma Rowenta Premium Care So Curls umožňuje vytvořit kouzelné lokny ve 3 rychlých a snadných krocích: 1) Vložte pramen vlasů, 2) Stiskněte tlačítko natáčení 3) Po 4 rychlých zvukových signálech tlačítko uvolněte a lokna je hotová.
 

Povrch Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje

Vysoce výkonný ionizátor kombinovaný s unikátním povrchem Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje pro leské, vyživené a hydratované vlasy.
Povrch Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje
 
Generátor iontů pro lesklé a dlouhotrvající účes

Generátor iontů pro lesklé a dlouhotrvající účes

Záporné ionty redukují statickou elektřinu a krepatost. Dodávají vlasům ztracenou hydrataci, ty pak nemají tendenci vázat vzdušnou vlhkost a plihnout. Vlny jsou krásně pružné a dlouho vydrží.
 

Bezproblémové natáčení

Integrovaný časovač Curl Ready Timer kontroluje dobu natáčení. Čtyři krátké zvukové signály oznámí, že jsou vlasy natočené. Díky 4 časům natáčení (6, 8, 10 nebo 12 s) nabízí kulma Rowenta Premium Care So Curls možnosti stylingu pro každého: ležérní kudrny pro oslnivý efekt, pevné lokny pro sváteční příležitost nebo vlny pro přirozenější vzhled.
Bezproblémové natáčení
 
Bezpečnost

Bezpečnost

Automatické vypnutí po hodině nečinnosti a kompletně chladný povrch.
 

Přirozené vlny

Střídavá rotace pro přirozenější výsledek. Každá vlna se automaticky natáčí na jinou stranu, než byla předchozí, výsledkem je bohatější a přirozeně vypadající účes. Kulma směr rotace nastavuje sama za Vás tak, jak doporučují profesionální kadeřníci!
Přirozené vlny
 
Úspora energie

Úspora energie

Po 20 minutách nečinnosti teplota klesne na 150 °C.
 

Sáček

Příslušenství ke kulmě: 1 sáček pro snadné skladování.
Sáček
 
Nastavení a výsledky dle individuálních potřeb

Nastavení a výsledky dle individuálních potřeb

Se 3 nastaveními teploty se kulma Rowenta Premium Care So Curls přizpůsobí všem typům vlasů: jemným, normálním i silným. Tři úrovně teploty v kombinaci se čtyřmi časy natáčení nabízejí dvanáct různých nastavení pro požadovaný výsledek: Chcete-li dosáhnout pevných loken, zvolte vyšší teplotu a delší čas. Toužíte-li po plážových vlnách, zvolte nejnižší teplotu 170 °C a nejkratší dobu natáčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: