Philips EP 5444/90 + 500g zrnková káva Jacobs + Záruka 30 měsíců + 90-denní garance vrácení nerozbaleného zboží.

1 hodnocení
Značka: Philips
16 690 Kč 13 793,39 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatické espresso Philips EP5444/90 Series 5400 LatteGo dokáže připravit lahodné kávové variace jako espresso, káva, cappuccino a latte macchiato pouhým stisknutím tlačítka.

Plnoautomatický kávovar Philips EP5444/70 Series 5400 LatteGo

 • 12 kávových nápojů stisknutím tlačítka
 • Inovativní nádoba na mléko LatteGo pro sametově hladkou mléčnou pěnu
 • Barevný TFT displej
 • Patentovaný keramický mlýnek s 12 nastaveními hrubosti mletí
 • Snadné čištění a údržba
 • 5000 šálků kávy bez odstraňování vodního kamene díky filtru AquaClean
 • Automatické odstraňování vodního kamene, automatické oplachování
 • Odnímatelná napařovací jednotka a nádrž na vodu
 • Nastavitelné funkce: 5 úrovní síly kávy, teplota a velikost šálku
 • Extra shot - silnější káva
 • 4 uživatelské profily + host
 • Možnost horké vody + mléčné pěny
 • Možnost použití mleté kávy
 • Barva: kašmírová šedá

LatteGo, zatím nejrychlejší způsob čištění mléčného systému

Inovativní mléčný systém LatteGo dodá vašim oblíbeným kávovým nápojům sametově jemnou mléčnou pěnu. LatteGo se snadno nastavuje a nabízí nejrychlejší čištění na trhu (již za 15 sekund*). Intuitivní barevný TFT displej usnadňuje přípravu 12 lahodných kávových nápojů stisknutím jediného tlačítka v pohodlí vašeho domova. Vyberte si například espresso, černou kávu, cappuccino, flat white nebo latte macchiato. Mimořádně odolné mlýnky ze 100% keramiky zaručují pokaždé čerstvě namletou kávu, která si zachovává své aroma a zaručuje dokonalou chuť. Hrubost mletí kávových zrn zvolte podle svých preferencí. Patentovaný vodní filtr AquaClean omezuje tvorbu vodního kamene. Díky němu si můžete vychutnat až 5 000 šálků bez nutnosti odvápňování.**
*Na základě spotřebitelských testů plně automatických kávovarů v Německu (2018).
**Na základě osmi výměn filtrů, jak je uvedeno na stroji. Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a četnosti mytí a čištění.

 

 

Nejrychlejší čištění

Revoluční systém LatteGo nemá žádné trubky ani jiné skryté části. Skládá se pouze ze dvou částí. Systém LatteGo vyčistíte pod tekoucí vodou za pouhých 15 sekund*, což šetří váš čas a zároveň udržuje hygienu. Můžete ji také mýt v myčce nádobí.
*Na základě spotřebitelských testů plně automatických kávovarů v Německu (2018).

Mléčný systém LatteGo

Vaše oblíbená káva nebude postrádat bohatou, sametově jemnou mléčnou pěnu. Jedinečný systém LatteGo mísí mléko a vzduch vysokou rychlostí v kulaté napěňovací komoře a dodává kávě krémovou vrstvu mléčné pěny při ideální teplotě bez rozstřikování.

12 druhů nápojů

Vychutnejte si kdykoli své oblíbené kávové nápoje a okamžiky s nimi spojené. Plně automatický kávovar připraví dokonalou lahodnou kávu bez námahy a během okamžiku, ať už s mlékem, nebo bez něj.

100% keramické mlýnky

Díky 100% keramickým mlýnkům, které jsou extrémně silné a přesné, si vychutnáte nejméně 20 000 šálků čerstvé a aromatické kávy. Ani při delším používání se nepřehřívají, a tím zachovávají chuť kávových zrn.

Filtr AquaClean

Náš patentovaný vodní filtr AquaClean zpomaluje usazování vodního kamene, takže vám váš plně automatický kávovar může sloužit co nejlépe. Přístroj vás sám upozorní na nutnost výměny filtru. Pokud tak učiníte, zajistíte si uvaření až 5 000 šálků* bez nutnosti odstraňování vodního kamene. Budete mít také jistotu křišťálově čisté vody pro vaši oblíbenou kávu. Upozornění na nutnost odstranění vodního kamene automaticky zmizí, jakmile je do kávovaru vložen filtr AquaClean.
*Na základě osmi výměn filtrů, jak je uvedeno na stroji. Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a četnosti mytí a čištění.

Intuitivní barevný TFT displej

Neodolatelnou chuť a vůni čerstvé zrnkové kávy máte doslova na dosah ruky. Stisknutím tlačítka. Na intuitivním barevném TFT displeji snadno zvolíte svou oblíbenou přípravu kávy bez složitého nastavování.

12 nastavení mlýnku

K dispozici je 12 různých nastavení mlýnku, abyste si mohli namlít zrnkovou kávu podle svých představ - od velmi jemného prášku až po hrubě namletou kávu.

Dokonalá teplota a vůně

Inteligentní systém přípravy kávy Aroma Extract dokáže zajistit optimální rovnováhu mezi teplotou spaření a extrakcí aroma. Udržuje teplotu vody mezi 90 a 98 °C a zároveň reguluje průtok vody. Můžete si tak pokaždé vychutnat lahodnou kávu.

Zachovat aroma kávových zrn

Speciální pečeť Aroma Seal zajišťuje, že si kávová zrna po dlouhou dobu zachovají své původní aroma. Krytka navíc snižuje hluk při broušení.

Extra výstřel

Díky funkci Extra Shot můžete na kávovaru LatteGo řady 5400 zdvojnásobit intenzitu kávy. Silnější nápoj bude bez nepříjemné hořké pachuti.

Profily uživatelů

Přizpůsobte si jakýkoli nápoj podle svých představ a uložte délku, sílu a teplotu jednotlivých nápojů do paměti přístroje. K dispozici máte čtyři uživatelské profily a profil hosta. Jako host můžete stále upravovat vlastnosti nápoje, ale výsledný recept se neuloží. K dispozici máte celkem 5 nastavení síly kávového nápoje a nastavení objemu mléka a kávy. Prozkoumejte a experimentujte podle libosti.

Odnímatelná varná jednotka

Spařovací jednotka je důležitá pro správnou funkci automatického kávovaru. Zajistěte proto jeho pravidelné čištění. Lze ji snadno odstranit a opláchnout pod tekoucí vodou.

Snadné skladování

Nádobu na mléko jednoduše uzavřete speciálním víčkem. Zbylé mléko můžete snadno uskladnit v chladničce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: