Neohodnoceno

Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080p

Skladem
Značka: Xiaomi
700 Kč 579 Kč bez DPH
Kategorie: IP kamery

Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080p bílá

Váš domov v bezpečí

Bezpečnostní IP kamera Xiaomi Mi Home Basic vám dovolí sledovat dění u vás doma ve Full HD kvalitě na dálku z vašeho smartphonu. Snímkovací frekvence 20 fps představuje vhodně zvolený poměr mezi kvalitou a malým objemem dat.

Velmi široký úhel záběru 130° pokryje bez problémů celou místnost. Jedna kamera v rohu stačí. Takto obsáhlý záběr je analyzován AI algoritmem s rozeznáváním pohybu. Vyhnete se tak nežádoucím planým poplachům pouhým pohybem závěsu, nebo proniknutím světla skrze okno.

Detekce i během noci není řádný problém. Sada infračervených světel naplní váš domov světlem mimo spektrum vnímání lidského oka, který kamera ale zachytit dokáže. Budete v bezpečí bez nutných kompromisů světelného znečištění. Pro pohodlní sledování celého vašeho zabezpečovacího systému poslouží průvodní aplikace, ve které můžete mít všechny obrazy na jednom displeji.

Díky vestavěnému mikrofonu s redukcí šumu a kvalitnímu reproduktoru je zabezpečena i obousměrná komunikace. Vystrašíte zloděje, nebo máte možnost prožívat okamžiky s vaší rodinou, i když jste na cestách. Otázka zabezpečení je dalším důležitým faktorem při řešení monitoringu vašeho domova, a tudíž i soukromí. Záznam je ukládán na micro SD kartu, nebo na NAS privátní síťové úložiště jen pro vaše oči.

Vlastnosti:

  • úhel záběru 130°
  • WiFi 2,4 GHz b/g/n
  • MicroSD slot až 64 GB, NAS network storage
  • možnost otáčení 360° horizontálně a 96° vertikálně