Philips OneBlade Pro 360 QP6541/15 + Záruka 36 měsíců + V případě poruchy GARANTUJEME, výměnu/vrácení kupní ceny.

1 hodnocení
Značka: Philips
1 429 Kč 1 180,99 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Philips OneBlade Pro 360 na tvář a tělo QP6541/15

Zastřihuje, tvaruje a holí jakkoliv dlouhé vousy a chlupy na těle. Snadněji než kdy dříve!* 
Upravujte svůj zevnějšek s maximálním pohodlím díky revolučnímu Philips OneBlade Pro 360! Během okamžiku vytvoříte hladké oholení, rovnoměrné strniště i precizní linie vousů a všechny detaily vaší tváře, jako jsou kotlety, knír nebo bradka, vyladíte přesně tak, jak chcete. K přístroji patří 2 břity: spolehlivý břit Philips OneBlade a inovativní Philips OneBlade 360 s otočným kloubem pro optimální kontakt s pokožkou a ještě hladší oholení na mnohem méně tahů. Oba břity jsou oboustranné, po pokožce se pohybují plynule a mají zaoblené špičky pro ještě větší bezpečí. Přístroj se hodí i pro každodenní používání a je perfektní i pro ty s velmi citlivou pokožkou. Díky speciálním nástavcům, které k přístroji patří, můžete bez obav upravovat i všechny tělesné partie od krku dolů. Pro úpravu těla použijte nástavec zastřihující na délku 3 mm a pro citlivé partie extra šetrný nástavec. Hřeben se 14 nastaveními zastřižení od 0,4 mm do 10 mm vytváří perfektně rovnoměrné strniště bez tahání za vousy. Philips OneBlade Pro 360 můžete používat na sucho i na mokro. Aktuální stav baterie signalizuje LED indikátor na rukojeti. 

  • Nový inovativní břit OneBlade 360
  • Mokré i suché používání 
  • Použití na tvář i na tělo (včetně citlivých oblastí)

Jedinečná technologie OneBlade 360

Revoluční Philips OneBlade Pro 360 je navržen tak, aby upravoval vaši tvář bez nepříjemných pocitů a začervenání pokožky. Využívá inovativní břit OneBlade 360 s otočným kloubem, který se snadno přizpůsobí jedinečným tvarům vašeho obličeje a je v dokonalém kontaktu s pokožkou pro hladké oholení bez podráždění. Umožní vám kompletně upravit tvář na mnohem méně tahů a rychleji než kdy dříve.* Přístroj je vybavený technologií rychle se pohybujícího ostří a díky více než 200 pohybů za vteřinu upraví stejně precizně dlouhé vousy i velmi krátké strniště.

Vhodný pro suché i mokré holení

Philips OnleBlade Pro 360 se plně přizpůsobí vašim potřebám. Je maximálně šetrný k pokožce a hodí se i ke každodennímu používání. Dosahuje skvělých výsledků jak při holení na sucho, tak při holení s vodou, holicí pěnou či gelem. Bez obav si jej můžete vzít s sebou i do sprchy nebo do vany.

Zastřihuje, tvaruje a holí 

Břity Philips OneBlade jsou oboustranné a umožní vám mít každý pohyb po tváři pod kontrolou. Upravovat vousy můžete přesně podle vašich představ. Během okamžiku tvář hladce oholíte, vytvoříte rovnoměrné strniště, upravíte plnovous, knír či kotlety. Skvěle se hodí i pro tvarování precizních linií. Bez obav je můžete použít k úpravě všech částí těla.

Šetrné ošetření všech tělesných partií 

Tělesné partie od krku dolů můžete ošetřit přesně tak, jak chcete, s maximálním komfortem. Součástí balení je speciálně navržený nástavec pro zastřihování chlupů na délku 3 mm a extra šetrný nástavec, který zajistí šetrné ošetření citlivých oblastí. Pořezání, podráždění ani zarudnutí pokožky se obávat nemusíte.

Hřeben se 14 nastaveními délky 

Pokud se cítíte skvěle s upraveným strništěm, oceníte nastavitelný hřeben s 14 nastaveními délky zastřižení od 0,4 mm do 10 mm. Vousy budou po celé tváři zastřižení s dokonale rovnoměrně. Změnit délku zastřižení je možné pouhým otočením.

Odolné břity šetrné k pokožce 

Philips OneBlade Pro 360 využívá systém dvojité ochrany, který spočívá ve speciálně upraveném povrchu břitů pro hladký skluz a jejich zaoblených špičkách pro snadnou manipulaci. Pořezání během holení ani během manipulace s přístrojem nehrozí. Pro ty nejlepší výsledky je třeba břit měnit jednou za 4 měsíce.** Na nutnost výměny břitu vás upozorní šipka, která se na něm objeví v okamžiku, kdy je příliš opotřebený.

Dlouhá výdrž baterie a LED indikátor

Lithium-iontová baterie, kterou Philips OneBlade Pro 360 využívá, má extra dlouhou životnost a je naprosto spolehlivá. Jedno plné nabití trvá asi hodinu a vystačí až na 90 minut nepřetržitého používání přístroje. Pro ještě snazší používání je na jeho rukojeti umístěný LED indikátor baterie.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: