Asus TUF-RTX3090-O24G-GAMING 90YV0FD1-M0NM00 + Respirátor 100x ZDARMA

6 hodnocení
Značka: Asus
43 450 Kč 35 909,09 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zánovní karta se zárukou 24 měsíců (pouze rozbalena)

Popis produktu

TUF Gaming GeForce RTX™ 3090 byla odhalena a znovu postavena, aby poskytovala robustnější napájení a chlazení. V novém celokovovém plášti jsou umístěny tři výkonné Axial-tech ventilátory, které využívají odolná dvojitá kuličková ložiska. Otáčení ventilátoru bylo optimalizováno pro snížení turbulence a režim zastavení všechny tři ventilátory zastaví při nízkých teplotách. Nezávislé chladiče pro GPU a paměť udržují termiku pod přísnou kontrolou. Další funkce, jako komponenty TUF, technologie Auto-Extreme, nová GPU bracket a odvětrávání spodní výztužné desky činí z TUF vhodné výkonné monstrum. Pokud hledáte nové „staré dobré“, tato karta vám pomůže.


NOVINKY Axial-tech

Karty TUF Gaming využívají náš osvědčený design ventilátoru Axial-tech, kde tři ventilátory pracují společně, aby uspokojily tepelné požadavky nového velmi inovativního designu NVIDIA. Ventilátory se spoléhají na dvojitá kuličková ložiska, která zajišťují stálý výkon a delší životnost ve srovnání s kluznými ložisky a jinými typy ložisek.


Nové směry

Ventilátory byly inteligentně vyladěny obrácením směru otáčení středního ventilátoru, které snižuje turbulence, a režimem zastavení ventilátoru, který se spustí, když teplota GPU klesne pod 55 stupňů.


Technologie MaxContact

Abychom účinně dostávali teplo do pole chladiče, aby ho mohly odvádět výkonné Axial-tech ventilátory, používáme výrobní proces, který zlepšuje hladkost povrchu chladiče na mikroskopické úrovni. Extra plochost umožňuje lepší kontakt s matricí pro lepší přenos tepla.


Design s 2,7 sloty

Rozdělovač tepla natahuje teplo do tepelných trubek, které ho přenášejí přes řadu žeber, která zabírají většinu 2,7 slotu karty. Tato generace grafických karet TUF Gaming také obsahuje speciální chladič pro VRAM, který udržuje teploty pod maximálními provozními specifikacemi.


Komponenty TUF

Komponenty pro grafické karty TUF Gaming jsou vybírány na základě jejich odolnosti a výkonu. Kromě špičkových tlumivek a tranzistorů MOSFET stojí TUF i díky kondenzátorům, které splňují nejvyšší certifikaci, vysoko mezi konkurencí. Komponenty jsou připájeny k desce plošných spojů pomocí našeho pokročilého automatizovaného výrobního procesu Auto-Extreme. Hladké spoje na zadní straně desky plošných spojů a eliminace lidských chyb zajišťují, že každá grafická karta splňuje naše přísné specifikace. A konečně, aby se zajistil bezchybný výkon při výpočtu, jsou karty podrobeny náročnému 144hodinovému validačnímu testu.


Nový kryt

Celohliníkový kryt dodává grafickým kartám TUF Gaming robustní ochranu a praktický průmyslový design a barvy ve stupních šedi se snadno hodí do jakékoliv sestavy.


Chladnější i zezadu

Spodní strana karty odhaluje řadu vylepšení. Většina zadní části je zakryta ochrannou kovovou zadní deskou, která má výrazně široký větrací otvor. Větrací otvor umožňuje únik horkého vzduchu směrem k odtahovým ventilátorům šasi, místo aby byl recyklován zpět do chladiče GPU. GPU uchycení poskytuje konzistentní montážní tlak mezi matricí a rozdělovačem tepla. Nerezová ocel se používá na krytku I/O k ochraně portů a zajištění bezpečnějšího připojení. Pohodlně umístěný přepínač Dual Bios umožňuje přizpůsobení výchozího profilu výkonu karty bez specifického softwaru.


Funkční přední část

Prvek RGB nahoře lze přizpůsobit tak, aby zobrazoval řadu estetických a funkčních efektů, a také aby se synchronizoval s dalšími komponenty ASUS pro zajištění jednotného osvětlení. Pro splnění požadavků na výkon GeForce RTX 3080 jsou k dispozici dva 8pinové konektory spolu s integrovanými LED diodami, které se rozsvítí, pokud nejsou napájecí konektory PSU PCIe správně zapojeny.


GPU Tweak II

Nástroj ASUS GPU Tweak II posouvá ladění výkonu grafické karty a na další úroveň. Umožňuje vám vyladit kritické parametry včetně hlavní GPU frekvence, frekvence paměti, nastavení napětí a další s možností sledovat vše v reálném čase prostřednictvím přizpůsobitelného zobrazení na obrazovce. Rovněž pokročilé ovládání ventilátoru spolu s mnoha dalšími funkcemi vám umožňuje získat z vaší grafické karty skutečné maximum.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení