7 hodnocení

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 + 2ks pneumatik + 2ks duší

Varianta
Skladem
Značka: Xiaomi
8 290 Kč 6 851 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky

Popis produktu

Užívejte si snadnou a pohodlnou cestu s větrem v zádech! Inovativní elektrokoloběžka Mi Electric Scooter 2 od značky Xiaomi je perfektním společníkem na zdolávání kratších vzdáleností. Je vybavena kvalitními bateriemi, které vám vydrží až na 30 kilometrů, a praktickým skládatelným designem, díky kterému ji snadno přemístíte. Samozřejmostí je zásada bezpečné jízdy, o kterou se postará dvojitý brzdový systém, výkonná světla i protiskluzová držadla. Koloběžku uvedete do provozu jediným stiskem tlačítka a velice snadno ji pak ovládáte. Líbivý a moderní design z ní dělá ideální volbu i pro náročné uživatele.

Krása se skrývá v jednoduchosti

Elektrokoloběžka se pyšní minimalistickým funkčním designem, který vám okamžitě padne do oka. Matný povrch a zaoblené hrany přístroje jsou perfektně praktické a díky červeným prvkům vás její design nepřestane bavit. Koloběžka je navíc snadno skladatelná, v mžiku ji tak proměníte v kompaktního společníka.

Krása se skrývá v jednoduchosti
 
Pohodlná jízda po celou dobu

Pohodlná jízda po celou dobu

Součástí elektrokoloběžky je speciálně tvarovaná spodní plošina, díky níž se jízda stane maximálně pohodlná. Nechybí ani praktická protiskluzová držadla, která poskytují to správné uchopení a kontrolu nad přístrojem. Kvalitní pneumatiky tlumí nárazy.

 

Snadné ovládání

Ovládání koloběžky neskrývá žádné složitosti. Přístroj uvedete do provozu stisknutím jediného tlačítka, rychlost si pak sami regulujete. Stačí zlehka přitlačit plyn a pomalu přidávat, dokud nedosáhnete požadované rychlosti.

Snadné ovládání
 
Kvalitní a bezpečné zpracování

Kvalitní a bezpečné zpracování

Rám koloběžky je vyroben z kvalitního a pevného hliníku, který zaručuje vysokou životnost. Její součástí jsou výkonná přední světla, jež se postarají o bezpečnou jízdu v noci a mají dosah až 6 metrů, i červená zadní světla, která se aktivují při brzdění. Brzdy jsou vybaveny kvalitním a dvojitým systémem a jejich brzdná dráha představuje pouhé čtyři metry. Celá koloběžka pak váží pouhých 12.2 kg, snadno ji tak přemístíte.

 

Dlouhá výdrž baterie

Nestrachujte se, že by vám zařízení vypovědělo službu uprostřed cesty. Mi Electric Scooter je vybavena několika vysokokapacitními bateriemi, díky nimž koloběžka na jedno nabití vydrží až 30 kilometrů. Navíc máte neustálý přehled o stavu baterie díky LED kontrolkám na ovládacím panelu.

Dlouhá výdrž baterie