Philips Sonicare For Kids HX6322/04 + Záruka 36 měsíců + V případě poruchy GARANTUJEME, výměnu/vrácení kupní ceny.

5 hodnocení
Značka: Philips
1 059 Kč 875,21 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

dětský sonický zubní kartáček • pro děti od 3 let • 62 000 pohybů za minutu • 2 režimy čištění – nižší intenzita (od 3 let), vyšší intenzita (od 7 let) • zdroj energie: nabíjecí akumulátor • Bluetooth • mobilní aplikace • časovač • 10 samolepek • 2 hlavice různých rozměrů • nabíjecí stojánek

 

Philips sonický elektrický zubní kartáček pro děti s připojením Bluetooth HX6322/04 

Sonický elektrický zubní kartáček Sonicare for Kids přemění čištění zubů v koupelnové dobrodružství! Přístroj nabízí propojení s chytrou mobilní aplikací a pokud si dítě zoubky vyčistí správně podle pokynů roztomilé postavičky, získá senzační virtuální odměny. Díky tomu jej to bude bavit jako nikdy předtím.

V porovnání s tradičním čištěním zubů manuálním kartáčkem přístroj dokáže odstranit o 75 % více zubního plaku. Ke kartáčku patří dvě kartáčkové hlavice ve dvou rozměrech pro menší a větší děti. Na výběr jsou také dvě nastavení intenzity, aby bylo čištění zubů dětem co nejpříjemnější. Kartáček je dále vybavený speciální funkcí KidTimer, která umožňuje postupně navyšovat čas čištění zubů tak, aby dosáhl doporučované doby čištění zubů 2 minut.


 

Klíčové vlastnosti:

  • 2 režimy: šetrná péče o chrup v každém věku
  • Technologie Bluetooth: snadné propojení s mobilní aplikací
  • Interaktivní aplikace: zábavný průvodce péčí o ústa
  • Senzační virtuální odměny za úspěšné číštění
  • 2 hlavice: pro děti od 3 a od 7 let
  • 10 nálepek: veselý design podle vlastní volby
Udělejte z čištění zubů zábavu!

 

Interaktivní aplikace motivuje děti k lepšímu a delšímu čištění

Kouzlo sonického elektrického kartáčku na zuby pro děti Philips Sonicare for Kids spočívá v propojení s interaktivní mobilní aplikací, která rutinní čištění zubů povýší na báječnou zábavu. Každé čištění začne srozumitelnými pokyny pro tu nejlepší péči o dětské zoubky. Děti si poutavou a zábavnou formou osvojují správnou čisticí techniku a budují zdravé návyky.


 

Senzační odměny za úspěšné čištění

Hlavním hrdinou aplikace Sonicare for Kids je roztomilý Sparkly, který děti čištěním zoubků provází. Pokud splní jeho pokyny a zoubky si správným způsobem a dostatečně dlouho čistí, odemknou virtuální odměny, za které pro Sparklyho mohou získat doplňky nebo jídlo.


 

Odstraňuje až o 75 % více plaku než dětské manuální kartáčky

Šetrná sonická technologie elektrického zubního kartáčku Sonicare for Kids o dětské zuby pečuje s mimořádnou péčí. Je prokázané, že v porovnání s tradičním čištěním zubů manuálním kartáčkem odstraní o 75 % více zubního plaku.


 

Ergonomická rukojeť zjednodušuje manipulaci s kartáčkem dětem i rodičům

Tělo elektrického zubního kartáčku Sonicare for Kids se velmi snadno drží. Má speciálně navržený ergonomický design, díky kterému přesně padne jak do malé dětské ručky, tak do ruky rodiče.


 

2 velikosti kartáčkových hlavic

Kartáčkové hlavice, které na tělo přístroje Sonicare for Kids pasují a jsou součástí balení, byly vytvořeny ve spolupráci se zubními lékaři. Jsou navržené přesně pro potřeby citlivých dětských zoubků. Přístroj je dodáván se standardní kartáčkovou hlavicí a jednou kompaktní minihlavicí.


 

2 dětské režimy čištění

Dětské zoubky si zaslouží jen tu nejlepší péči přesně na míru jejich potřebám. Sonický zubní kartáček Sonicare for Kids disponuje dvěma režimy čištění: režim s nižší intenzitou pro děti od 3 let a režim s vyšší intenzitou pro děti od 7 let. Zubní kartáček Sonicare for Kids bude vypadat tak, jak si samy děti přejí. Součástí balení je také barevná sada vyměnitelných samolepek, které mohou děti střídat dle libosti.


 

Funkce KidTimer a KidPacer

Pravidelné návyky jsou pro zdraví zubů klíčové. Sonicare for Kids dětem ulehčuje jejich osvojení i speciální funkcí KidTimer, která postupně zvyšuje dobu čištění s cílem naučit děti čistit si zuby po dobu celých dvou minut, jak doporučují zubaři. Přístroj je také vybavený časovačem KidPacer, který hlídá, zda byl každé části úst věnován dostatek pozornosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: