7 hodnocení

Elektrický zubní kartáček Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush 16858 + Haribo bonbony pro Vaše ratolesti

Varianta
Skladem
Značka: Xiaomi
815 Kč 674 Kč bez DPH
 
 

Popis produktu

Mi Sonic Electric Toothbrush

Seznamte se s elektirckým kartáčkem Mi Sonic Electric Toothbrush. Kartáčkem s vysokým výkonem a vysokofrekvenčními vibracemi. I v případě, že je hlava kartáčku v kontaktu se zuby, výkon je neměnný. Kartáček odolává odporu vody, pěně od zubní pasty a perfektně udržuje čistotu ve vašich ústech. Jen s takovým pomocníkem budou vaše zuby zdravé a zářivé!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To nejlepší pro vás

  • Vysoce výkonný magneticky zavěšený akustický motor
  • Více než 31 000 vibrací za minutu
  • Výkonový točivý moment až 230 gf.cm
  • Kvalitní kartáčková hlavice s vysokou hustotou štětin
  • Až tři režimy čištění
  • Detailní nastavení čištění pomocí chytré aplikace

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na jedno nabítí výdrží až 18 dní

Nebojte se, že se vám kartáček vybije po jednom nebo dvou čištění zubů. Zubní kartáček Mi Sonic Electric Toothbrush disponuje lithiovou baterii o kapacitě 700 mAh. Ta zaručuje velmi pěknou výdrž, až 18 dní, na jedno nabití. Úroveň nabití navíc můžete snadno sledovat přes aplikaci ve vašem mobilním telefonu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé zpracování

Konečně jste našli dokonalého pomocníka pro vaše zuby. Mi Sonic Electric Toothbrush disponuje přepínacím tlačítkem, které je vyrobeno z jednodílného silikonu, zajišťuje voděodolnost a bezproblémovou funkčnost. Vybírat můžete až ze tří módů čištění.

  1. Standardní režim čištění splňuje vaše každodenní potřeby čištění. 
  2. Jemný režim pečlivě chrání dásně při čištění zubů.
  3. Přizpůsobit si můžete i svůj vlastní režim čištění v aplikaci Mi Home APP.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zdánlivě obyčejná, ale kvalitní kartáčková hlavice

Kartáčková hlavice se zdá být obyčejná, ale není tomu tak. Je vybavena vysokou hustotou štětin. Díky použití vysoce kvalitních měkkých štětin společnosti DuPont je docíleno o 40% většího objemu.Každá štětina byla zdrsněná, aby se zabránilo zakulacování štětin, otírání o dásně a poškrábání povrchu zubů. Ve srovnání s obyčejnými kartáčovými hlavicemi není žádný problém s hrdlem a usazeninami špíny v místě spoje hlavice a těla kartáčku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Elektrický kartáček Mi Sonic Electric Toothbrush. Napětí 3.7V. Výkon 2W. Stupeň krytí IPX7 (odolnost proti vodě). Doba nabíjení 12 hodin. Hlavice kartáčku s DuPont štětinami. Rozměr těla kartáčku 187,5 x 28,5 mm. Rozměr nabíjecí stanice 65 x 40 mm. Rozměr náhradní hlavice 85 x 24,8 mm. Hmotnost 295 g. Při úplném nabití má zubní kartáček dostatečnou životnost baterie po dobu 18 dnů. 2 způsoby nabíjení - nabíjecí dok nebo kabel USB. Kompaktní tělo, odolnost vůči vodě IPX7. Protiskluzový povrch na zadní straně zajišťuje bezpečné uchopení při čištění. Připojte kartáček ke aplikaci a vašemu mobilnímu telefonu pomocí technologie Bluetooth a přizpůsobte si vlastní režim kartáčování podle vašich každodenních návyků a potřeb pro čištění. Vysoce účinný motor s magnetickým levirátem.Vybírat můžete až ze tří módů čištění.