CleanPlus GEL 120ml

Kód: 7502
45 Kč 37 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

 

Dezinfekční gel na ruce CleanPlus 120ml

Antibakteriální a desinfekční gel od společnosti CleanPlus o objemu 120ml, který ničí bakterie a viry bez použití vody s biocidním účinkem a to po 60 sekundách. Ideální pro použití kdekoliv na cestách, po návštěvě obchodu, použití veřejných toalet a nebo kdykoliv před jídlem.

Návod k použití: 

Naneste malé množství produktu přímo na ruce a roztírejte ho, dokud nevyprchá. Používejte pokud nemáte k dispozici vodu a mýdlo.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. V případě kontaktu s očima je třeba vypláchnutí velkým množstvím vody. Hořlavý produkt. Nepoužívat na alergickou či poškozenou pokožku.

Bezpečné použití:

  • Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře.
  • Složení: Alcohol (isopropyl), Voda, alkyl acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, phenoxyethanol, propylene glycol, aróma, limonene, amyl cinnamal, linalool, citronellol, geraniol, citral, benzyl salicylate, benzyl alcohol, hydroxycitronellal, eugenol, butylphenyl, methylpropional, coumarin, alpha-isomethyl ionone.
  • Objem: 120ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: