143 hodnocení

Xiaomi Mi Band 3 GLOBAL OLED display + Haribo bonbony pro Vaše ratolesti

-   Verze určena pro náš trh!

-   Aplikace pro Váš smartphone kompletně v češtině

 

http://www.elektroshock.cz/chytre-naramky/instalace-ceskeho-jazyku/

 

nyní možnost zakoupit náhradní pásky v různých barvách zde: 

--> náhradní pásek zde

Varianta
Skladem
Značka: Xiaomi
569 Kč 470 Kč bez DPH
Kategorie: Chytré hodinky

Xiaomi MiBand 3 - další generace jednoho z nejúspěšnějších fitness náramků na trhu. Nabízí OLED displej, měření kroků, kalorií, srdečního tepu, budík, upozornění na příchozí hovory, notifikace z aplikací, počasí nebo stopky. Vodotěsný do 50m. Bluetooth 4.2.

 Výsledek obrázku pro Xiaomi Mi Band 3 GLOBAL

Xiaomi Mi Band 3 černý

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3 je, jak již název napovídá, už 3. generací oblíbeného modelu a přináší řadu vylepšení oproti svému předchůdci. Designem se velmi podobá náramku druhé generace, pouze několik málo linií bylo pozměněných. Dokonalé netřeba měnit.

 

Užitečný pomocník

Hlavní plochu náramku náleží perfektně čitelnému 0,78“ OLED displeji, na kterém si přečtete i zprávy a notifikace ze svého telefonu. Můžete také odmítnou příchozí hovor, když se vám to zrovna nehodí. „Dvojka“ tyto užitečné funkce postrádá.

 

Voda není překážkou

Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a vodotěsnost až do 50 metrů pod vodní hladinou jsou vlastnosti, které vám umožní mít náramek stále na blízku a téměř na něj zapomenout. Zvyknete si na něj natolik, že sundávat náramek budete akorát na nabíjení. Avšak i to bude nutné až po zhruba 20 dnech.

 

Osvědčené zůstává

Najdeme zde také všechny funkce, jaké dosud zvládala 2. generace. Probuzení displeje po otočení náramku, měření tepu v průběhu dne, monitorování spánku, či spálené kalorie, ušlé kroky a vzdálenost jsou funkce, které se jak se patří osvědčily, a proto je najdeme i v této verzi náramku.

 

Vlastnosti:

 

  • 0,78“ OLED displej
  • Zobrazování notofikací a ID volajícího
  • Probuzení po otočení
  • Měření: kroků, tepu, spálených kalorií, sportovních aktivit – skrze aplikaci
  • Vodotěsnost 5 atmosfér – cca 50 metrů pod hladinou
  • Výdrž na jedno nabití až 20 dní
  • Bluetooth 4.2