Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm SM-R950 + Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 167970/ERN
Novinka
Značka: Samsung
4 803 Kč 3 969 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Již 6. generace chytrých hodinek Samsung SM-R950N Galaxy Watch6 Classic 43mm s oblíbenou otočnou lunetou. 1,31palcový Super AMOLED displej, certifikace IP68 / odolnost 5 ATM, rychlé nabíjení, výdrž baterie až 40 hodin, snímač BIA, funkce SOS, 90+ druhů cvičení, infračervený teplotní senzor, funkce HR Zone, Samsung Wallet, výběr řemínků + ciferníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, černá

Nechte se okouzlit moderní technologií spojenou s klasickým designem. Představujeme vám chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm. Dokonalé propojení elegantních detailů a výjimečných funkcí, které uspokojí potřeby nejnáročnějších uživatelů. Jejich větší, jasnější a odolnější obrazovka ve vás probudí touhu je nosit za každé situace, ať už v práci, na večeři s přáteli nebo při odpočinku u bazénu.

Samsung Galaxy Watch6 Classic jsou vybaveny nejen voděodolným tělem, ale také safírovým sklíčkem, které je činí neuvěřitelně odolnými. Navíc, díky systému rychlé výměny řemínků, můžete jednoduše měnit jejich vzhled podle nálady a příležitosti. Oproti předchozí generaci se můžete těšit také na rychlejší procesor a vylepšenou baterii, která vydrží až 40 hodin na jedno nabití.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Klíčové vlastnosti:

  • Kombinace klasické elegance a moderní technologie
  • Odolnost vůči vodě a prachu díky standardu IP68
  • Vysoký výpočetní výkon zajistí o 18 % rychlejší procesor oproti předchozí generaci
  • Baterie vydrží až 40 hodin na jedno nabití
  • Systém rychlé výměny řemínků vám umožní měnit styl podle vaší nálady

 

Klasická elegance s oblíbenou otočnou lunetou.

 

Větší, jasnější, odolnější

Dostaňte se do kondice, nebo se vrhněte do víru večerní zábavy s chytrými hodinkami Galaxy Watch6 Classic s otočnou lunetou od společnosti Samsung. Ty oproti minulým verzím přicházejí s užšími rámečky a o 20 % větším displejem pro esteticky perfektní poměr obrazovky k tělu. Rovněž byly vytvořeny tak, aby se s vámi mohly vydat kamkoliv – třeba i do náročnějšího prostředí, o což se postará pevné safírové sklíčko a tělo odolné vůči vodě a prachu dle standardu IP68.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Společník pro každou příležitost

Nechte hodinky odrážet vaše jedinečné já a přizpůsobte si jejich vzhled s vyměnitelnými řemínky tak, abyste je mohli při každé příležitosti naplno využít. Systém rychlé výměny jedním tlačítkem vám umožní rychle přecházet mezi sportovně a elegantně laděným zařízením, aniž byste se museli jakkoliv omezovat.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Vysoký výkon pro trénink i zábavu

V hodinkách Galaxy Watch6 Classic se spojuje úžasný design s vysokým výpočetním výkonem. Oproti své předchozí generaci se mohou pochlubit o 18 % rychlejším procesorem, který veškeré aplikace otevře rychleji a zároveň se postará o maximálně svižný a stabilní chod operačního systému. To se bude v rámci náročného tréninku i každodenní pracovní činnosti určitě hodit.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Vždy plné energie – tak jako vy

Užijte si dlouhou výdrž během tréninku i zábavy s vylepšenou baterií, která vydrží až 40 hodin na jedno nabití. Navíc podporuje funkci rychlého nabíjení, která vám umožní vrátit hodinky zpět na 45 % kapacity za pouhých 30 minut. A můžete pokračovat v průzkumu svého okolí, nebo si užít zasloužený odpočinek.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Pořizujte fotky a videa přímo z vašeho zápěstí

Spárujte hodinky s chytrým telefonem Galaxy Z Fold5 nebo dalšími moderními smartphony Galaxy a zachyťte své zdravější já zblízka i z dálky. Režim Flex a aplikace Ovladač fotoaparátu vám umožní pohodlně přepínat mezi pořizováním fotografií a videí, přiblížit či oddálit záběr – to vše z vašeho zápěstí. Poté jednoduše klepněte na tlačítko závěrky a pořiďte snímek.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Aktivní životní styl si zaslouží aktivní odpočinek

Mějte po ruce detailní data o průběhu svého spánku s pokročilou analýzou, která zlepší jeho dlouhodobou kvalitu. V případě, že budete chtít získávat cenné rady, pak stačí využít funkci Sleep Coaching. K ideálnímu měření postačí, když hodinky přepnete do spánkového režimu, v němž se světlo LED diody snímání srdečního tepu změní ze zelené na neviditelné infračervené, ztlumí se jas displeje i zvuk notifikací. A pokud si budete chtít při vašem odpočinku užít ještě větší pohodlí, jednoduše vyměňte řemínek za látkový, kterého si za celou noc díky nízké hmotnosti ani nevšimnete.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Mějte dokonalý přehled o svém cyklu

Žijte v harmonii se svým tělem. Funkce Cycle Tracking poháněná pokročilými algoritmy společnosti Natural Cycles používá měření teploty vaší pokožky, zatímco spíte, k přesnému odhadu vaší periody a dalších cyklů. Plánujte dopředu a zvládněte každý den naplno s vědomím, že vás náhlá indispozice nemůže zaskočit.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Srdeční záležitost, která vás každý den hlídá

Relaxujte a spolehněte se na zařízení, které bude každý den bedlivě sledovat činnost vašeho srdce. Vestavěný PPG senzor periodicky měří srdeční tep a v okamžiku zjištění příliš nízkých či vysokých hodnot vám pomocí hodinek okamžitě pošle notifikaci. Stejně postupuje i v případě nepravidelného srdečního rytmu, kdy doporučí vyšetření EKG pro odstranění jakýchkoliv pochybností.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Trénujte podle sebe a splňte náročné výzvy

Vaše hodinky dokážou díky agregaci dat odhadnout vaši fyzickou kondici a určit osobní tréninkový prostor jménem HR Zone. Vždy, když se budete chtít zaměřit na určitou část svého těla nebo typ cvičení (například spálení tuku, kardio či trénink o vysoké intenzitě), si jednoduše manuálně nastavíte cíl, a v okamžiku, kdy se do jeho zóny dostanete, vás zařízení upozorní. Rovněž budete vědět, když ze zóny zase vyskočíte, což umožní lepší přehled nad vynaloženým úsilím.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Podpora více jak 90 druhů cvičení

Získejte s hodinkami Galaxy Watch6 Classic cenný vhled do vašich cvičebních úspěchů a pokroků. Měřte až 90 druhů fyzické aktivity, nebo si vytvořte své vlastní, přičemž v obou případech budete moci sledovat svou denní aktivitu a dosažený pokrok. Nabízí se i možnost aktivovat automatickou detekci pro vybrané druhy tréninku jako je běh, chůze či nově cyklistika, takže budete moci přejít od rozehřátí rovnou k maximální aktivitě.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 

Vzhled, který doplní vaše já

Dodejte svým hodinkám unikátní vzhled – stačí si vybrat z rozsáhlé kolekce řemínků provedených v různých designech. Od odolných až po stylové, vaše zařízení bude vždy v souladu s vaší momentální náladou. A až budete s vnějším designem spokojeni, ještě styl dále dolaďte pomocí přizpůsobitelných ciferníků, které umožní rychlý přístup ke všem vašim oblíbeným aplikacím.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: