Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890 Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 11830/CER
Novinka
Značka: Samsung
4 325 Kč 3 574 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Chytré hodinky které si berou na starost nejenom vaši fyzickou kondici. Plně přizpůsobitelný ciferník, OS Wear OS se stovkami užitečných aplikací, sportovní režimy (90 druhů cvičení), sledování srdeční aktivity, krevního tlaku, rychlosti tlukotu srdce, GPS, monitoring spánku (fáze, okysličení krve, vzorce chrápání)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Znají vás víc než váš partner!

Říkáte si, že je to nemožné? Že přece vás nikdo nemůže znát dokonaleji než váš partner či vaše partnerka? Mýlíte se. Samsung Galaxy Watch 4 Classic byly totiž navrženy pro každodenní použití, a tak jsou s vám od rána do rána... prostě po celou dobu, kdy vy sami budete chtít. Mají tak daleko více času na to, aby vás poznali nejlépe. Chcete-li se tak o sobě dozvědět víc, pořiďte si Galaxy Watch 4 Classic a ty se stanou vaším každodenním společníkem na cestách, v práci či při sportu. Začněte a vydejte se za vaším zdravějším já!

Nadčasový design s jinou tváří každý den

Tak právě tím oplývají nové chytré hodinky Galaxy Watch 4 Classic. Ač je design vcelku jednoduchý a může připomínat klasiku, je vskutku nadčasový! Vybírat můžete samozřejmě z několika vzhledů ciferníků tak, aby souzněly s vaší náladou či ladily k vašemu outfit. Některé z nich jsou však skutečně nadčasové jako otočná luneta či živý displej. Hodinky jsou navíc vyrobeny ze špičkových materiálů, mezi které v prvé řadě patří nerezová ocel. Dopřejte vašemu zápěstí opravdu vytříbený design!

Podpora a soutěžení?

Ano a zase ano! Jste-li člověkem, který potřebuje neustále motivovat, nebo soutěžit, pořiďte si Samsung Galaxy Watch 4 Classic, doporučte je svým kamarádům či rodině a začněte se vzájemně podporovat či spolu soutěžit! Motivační citáty už nejsou hitem, je lepší se podporovat teď hned v reálném čase! Proměňte každý svůj krok v zábavu. Měřte své kroky, soupeřte s kamarády a bavte se! S každou výzvou navíc můžete získat body či odznaky, abyste byli ještě více motivovanější a aby cvičení bylo ještě větší zábavou! Velice rychle si tak například rozmyslíte výtah v práci a půjdete hezky po svých po schodech! Opravdu to funguje.

Ještě lepší kondice!

Nejen, že pomocí hodinek budete moci sledovat počet svých kroků, ale také statistiku různých fitness aktivit. Galaxy Watch 4 Classic dokáží detekovat fyzickou aktivitu a zároveň se tak učí vás lépe poznat. Pro ještě lepší přehled o spálených kaloriích a dalších měřeních si budete moci vybírat z celkem 90 druhů sportů! Díky integrované GPS navíc zůstanete ještě více v obraze. Zjistíte tak lépe, jaká trasa vám na běh vyhovuje nejlépe, či kolik kroků jste na dané procházce ušli. Nekontrolujte jen kalorie, ale ponořte se zcela do zdravého životního stylu!

Hodinky, které myslí na zdraví

Abyste byli dokonale fit, je nutné, abyste byli zdraví. Již zmíněný BioActive senzor od Samsungu ohlídá i vaše zdraví. Postará se například o měření EKG a krevního tlaku v reálném čase. Upozorní vás také na abnormální srdeční frekvenci či rytmus pomocí EKG. Výsledná data navíc můžete jednoduše odeslat do svého telefonu a pak je sdílet například s obvodním či specializovaným lékařem. Se zdravím a lepší kondicí souvisí také dostatečný a kvalitní spánek. Hodinky jsou vybaveny ukazatelem spánku, který detekuje a celostně analyzuje vaše spánkové fáze. Vylepšené možnosti měření navíc umožňují kontrolovat hladinu kyslíku v krvi či vzorce chrápání. Národní nadace spánku vám pak poskytne účinné rady, jak váš spánek zlepšit a zkvalitnit.

Novější a dokonalejší

To je operační systém Wear OS, který najdete na chytrých sportovních hodinkách Galaxy Watch 4 Classic od Samsungu! Umožní vám instantní přístup k vašim oblíbeným aplikacím přímo na vašem zápěstí. Získáte nejen bohatý výběr sportovních aplikací, ale také například hudebních, aby se vám lépe a chutněji cvičilo či relaxovalo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: