9 hodnocení

Huawei Watch GT + Haribo bonbony pro Vaše ratolesti

Varianta
Skladem
Značka: Huawei
2 720 Kč 2 248 Kč bez DPH
Kategorie: Chytré hodinky

Huawei Watch GT

 

 

Profesionální sporttester

Design klasických hodinek

Výdrž až 14 dní


Štíhlé. Atraktivní. Silné.


Tyto hodinky jsou připravené i na nejrůznější nehody díky zkosenému keramickému designu, prvotřídnímu ocelovému pouzdru a DLC potahu. Jsou tenké pouhých 10,6 mm a osazené 1,39'' 454 x 454 AMOLED displejem s vysokou kvalitou obrazu.

 


Životnost baterie až dva týdny. Sportuj bez hranic.


Představujeme první architekturu vystavěnou na dvojitém čipsetu. Díky ní nabízí hodinky až 2 týdny provozu a přizpůsobí se tak všem tvým plánům.

 

2 TÝDNY

Zapnuté monitorování tepu. Cvičení 90 minut týdně.

30 DNÍ

Přijímání zpráv a hovorů. Vypnutý monitoring tepu.

22 HODIN

Nepřetržité sledování cvičení. Zapnutý monitoring tepu a GPS.


Sledování tepu v reálném čase.


HUAWEI TruSeen™ 3.0 sledování životních funkcí nabízí efektivnější a přesnější měřění tvého tepu díky innovativním sensorům a algoritmům, které se sami učí.

 


3 satelity, 1 přesná pozice


Moderní GPS podporuje 3 různé polohovací služby (GPS, GLONASS, GALILEO) po celém světě a nabízí tak přesnější, rychlejší a preciznější zaměření lokace.

 


Chytrý vědecký koučink


Zůstaň fit s HUAWEI WATCH GT. Nabízí ti koučink od základních tréninků po pokročilé tréninky a asistenci v reálném čase, která tě provede cvičením a dá ti okamžitou zpětnou vazbu.

 


Vždy připravené


Několik sportovních módů pro různé outdoorové i indoorové tréninkové aktivity. HUAWEI WATCH GT ti pomůžou dosáhnout tvých cílů.


Šampión v plavání


Vodotěsnost 5 ATM. Huawei Watch GT umí rozpoznat a vylepšit tvá tempa a automaticky vypočítat skóre SWOLF po ukončení plavání.


Vytvořené ke stoupání


Díky zabudovanému barometru, kompasu a výškoměru jsou hodinky připravené na zdolávání dlouhých treků i objevování tvých oblíbených památek.


Profesionální cykloasistent


Moderní GPS podporuje 3 různé polohovací služby (GPS, GLONASS, GALILEO) po celém světě a nabízí tak přesnější, rychlejší a preciznější zaměření lokace.

 


Inteligentní spánkové statistiky


Společná studie s Harvard Medical School CDB Center poskytla brilantní program pro monitorování spánku. HUAWEI TruSleep™ 2.0 identifikuje běžné poruchy spánku a nabízí více než 200 potenciálních řešení pro lepší spánek.

 


Chytré notifikace pro hladký průběh dne


Perfektní pro počítání kroků, odpočinku a monitorování extrémních výkyvů aktivit. Notifikace o zprávách, hovorech a upozorněních jsou výtečně zorganizované na tvém zápěstí.