Neohodnoceno

Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

skvělý zesilovač Wifi signálu

Skladem
Značka: Xiaomi
320 Kč 264 Kč bez DPH

Máte doma Wifi router a jeho signál nikdy nesahá tak daleko, jak byste potřebovali? Sledování videa či brouzdání po internetu je tak pro Vás noční můrou?

Zde je jednoduché a levné řešení v podobě zesilovače signálu Mi Wifi Repeater 2 - zařízení příjme signál, zesílí ho a samotné se stane znovu vysílačem.

Napájí přes USB - můžete jej napájet přes klasickou zásuvku, notebook, nebo dokonce Powerbanku!

 

Nastavení je také extrémně jednoduché. Stačí vám aplikace Mi Home, volně dostupná jak na Android, tak na iOS. V aplikaci se musíte přihlásit ke Xiaomi účtu, případně jej vytvořit.

Po spuštění aplikace kliknete na ikonu + a Add device a vyberete Mi WiFi Repeater. Vyberete wifi síť, kterou chcete zesílit a dále proběhne již automatické nastavení zařízení. Po jeho dokončení už jen vyberete místnost a zařízení je připraveno, což signalizuje i modrá LED dioda.

Obávat se nemusíte ani svého routeru, Mi WiFi Amplifier je kompatibilní s většinou routerů.

 

Zařízení má také skvělé kompaktní rozměry 12x3x9cm, váží jen 30g, takže ho můžeme umístit opravdu kamkoliv. Dokáže rozšířit sítě s frekvencí 2,4 GHz, která je u nás stále nejpoužívanější, bohužel nepodporuje 5 GHz síť, která se již tlačí do popředí, momentálně nám to však vůbec nemusí vadit.