UleFone Armor IP68 3GB/32GB 3500mAh + Záruka 27 měsíců

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Zvolte variantu Skladem
Varianta
3 490 Kč    
Na splátky již od 118 Kč
Značka Ulefone
Kategorie Mobilní telefony
 

UleFone smartphone Armor

Pancéřovaný, vodotěsný, prachu odolný, to je nový Ulefone Armor s dvouvrstvou polykarbonátovou „kůži“ a viditelně zesílenému a gumou obloženému tělu přidává hardwarová tlačítka, jejichž stisk ucítíte i v silných pracovních rukavicích. Jak je u podobných obrněnců dobrým zvykem, ani zde nechybí stupeň krytí IP68, výrobce udává také extrémní rozsah pracovních teplot.

Displej o úhlopříčce 4,7" patří k menším, ale při množství okolního materiálu je to rozumné řešení, celý telefon tak není příliš velký. Technologie IPS by měla zajistit dostatečnou viditelnost i za extrémních podmínek. Certifikace IP68 pak slibuje voděodolnost v hloubce až 1,2 m po dobu až 30 minut, výrobce reálně vyzkoušel i odolnost v hloubce 1,5 m po dobu 30 minut.

A výrobce myslel i na další součásti, které jsou u odolného telefonu důležité. Například pro ovládání slouží kromě dotykového 4,7” HD displeje chráněného odolným sklem Gorilla Glass 3 (navíc se speciální softwarovou úpravou, která má zajistit ovládání obrazovky i s mokrými prsty, pokud třeba telefon zrovna vyndáte z vody) klasické mechanické klávesy pod displejem

Na boku pak najdeme speciální tlačítko SOS pro přivolání pomoci (a odeslání GPS souřadnic, kde se nacházíte) či mechanickou spoušť 13 Mpx fotoaparátu, se kterým můžete fotit klidně i pod vodou.