Xiaomi Piston Iron Pro + semišový pytlík + náhradní špunty

2 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Cena 653 Kč bez DPH
790 Kč    
Značka Xiaomi
Kategorie Elektro
 

Xiaomi mi in ear headphones pro hd ( popis produktu )

 

Model:  (ZBW4369TY) 

 

Ani jsme se neotřepali z novinky v podobě sluchátek Mi Sports Bluetooth a hned firma Xiaomi přichází s další, ale o to senzačnější novinkou. S inteligentními telefony musí přijít i chytré příslušenství a právě novinka Piston Iron Pro je toho důkazem. Iron Pro dokáží skloubit živý detailní zvuk se silným basovým základem.

xiaomi_iron_pro


Xiaomi Piston Iron Pro jsou nádherná stylová sluchátka. Diamantově vybroušená zvuková komora s vyrytým CD vzorem, která potěší nejen skvělým zvukem, ale i ovládáním na kabelu který je navržen tak, aby na něm nevznikaly uzly a nezamotával se. 

xiaomi_iron_pro

Zbaví vás tak neustálého rozmotávání při každém vyndání sluchátek z kapsy či batohu. Citlivý dálkový ovladač se třemi tlačítky na kabelu umožňuje pohodlné ovládání. Můžete snadno zvednou/položit příchozí hovor či spustit/zastavit přehrávaní hudby. Navíc se díky tomu vyhnete zbytečnému vytahovaní telefonu z kapsy. 

xiaomi_iron_pro

Klíčové vlasnosti:
 

  • Příjemně atraktivní poslechový vjem - realistické a přirozené zvukové pole
  • Speciálně vyladěný symetrický pogumovaný kabel s ovladačem
  • IPX4 Certifikace zaručí výdrž sluchátek i při mírném dešti
  • Čtyři vyměnitelné gumové koncovky pro optimální velikost
  • Impedance 32 ohmů a frekvenční rozsah 20-40 kHz
  • 1,25 metru dlouhý kabel
  • Pouhých 17g vážící sluchátka

                                   earphonepro
 

Xiaomi Piston Iron Pro prošlo o 700x více testů kvality, než je tomu běžné u jiných druhů sluchátek. Výsledkem toho je že zvládne vyšší teploty i nízké mrazy nebo vibrace. Sluchátka jsou stvořena pro náročný provoz na cestách a mají ambice se stát vyhledávaným módním doplňkem.

xiaomi_iron_pro

Mají hodnotu impedance 32 ohmů a podporují frekvenční rozsah 20-40 kHz. Jmenovitý výkon mají 5mW a cistlivost činí 98 dB. Jistou dokonalého přenosu zvuku je i pozlacený 3,5mm konektor.

xiaomi_iron_pro
xiaomi_iron_pro

Sluchátka navazují na nejprodávanější Xiaomi Piston Iron, ale je zde slyšet jednoznačný zvukový posun k ještě vyšší čistotě zvuku, čitelnosti detailů a příjemně znělé barevnosti tónů. Tento posun je umožněn zcela novým akustickým designem a Pro-Dual kmitající cívkou.

xiaomi_iron_pro

Komfortní usazení v uchu zaručí čtyři
 vyměnitelné gumové koncovky přesně padnoucí do vašeho ušního boltce díky kterým nebudete mít podrážděnou kůži.


xiaomi_iron_pro