Xiaomi Mi Induction Heating Rice 16061 + Záruka 36 měsíců + DOPRAVA ZDARMA

3 hodnocení
 
 
Dostupnost Skladem
2 490 Kč    
Na splátky již od 87 Kč
Značka Xiaomi
Kategorie Elektro
 
POPIS PRODUKTU

Rýžovar Xiaomi Mi Rice Cooker

  • volitelné programy pro nastavení teploty ohřívání
  • nastavení jemné nebo tvrdé chutě rýže
  • možnost připravit hovězí maso, mořské plody, uvařit vajíčka apod.
  • ovládaní prostřednictvím aplikace

Zapomeňte na nedovařenou, rozvařenou nebo připálenou rýži. Usnadněte si její přípravu s inteligentním rýžovarem Xiaomi Mi Rice Cooker.

Příprava rýže na 3000 způsobů!

Každá rýže má odlišné vlastnosti a charakteristiku. Můžeme každý druh připravit úplně stejně, ale proč bychom to dělali, když může být připravena úplně dokonale? Po opakovaném testování jsme nahromadili více než 3000 druhů varných programů. S mobilní aplikací oskenujete čárový kód rýže na balení a rýžovar přesně upraví svůj varný program pro správnou přípravu.

IH elektromagnetická technologie

IH elektromagnetické vytápění a systém řízení teploty drží pevně teplotu uvnitř, takže za vás perfektně uvaří každý pokrm. S IH elektromagnetickou ohřívací technologiídokážete uvařit i hovězí maso. Jak funguje? Jakmile linie magnetického pole proniknou do hrnce, vnitřní hrnec se začne rovnoměrně ohřívat. Maximální výkon ohřívání 1100W postupně změkčuje syrová vlákna masa, doplněný o tepelně-izolační desku v horní části hrnce postupně ohřívá maso tak, aby chuť byla rovnoměrně rozložena. Dále můžete díky dvousměrné cirkulaci varu například ohřívat polévku. IH vařič nejenže rovnoměrně ohřívá celý hrnec, ale dokáže si sám uvědomit vnitřní teplotu a ohřívat tak polévku vnitřní rotací. Při tomto procesu zůstanou zachovány všechny důležité nutriční hodnoty

Ovládaní přes aplikaci

Ovládejte rýžovar i přes mobilní aplikaci. Funkce, které najdete v aplikaci:

  • upozornění - pokud se rýže dovaří, ukáže se vám to na displeji telefonu
  • nastavení - nastavte si délku vaření rýže nebo to, jak suchá, měkká nebo tvrdá by měla rýže být
  • 3000 varných programů
  • "sezónní recepty" - jestli vám už dochází nápady, co vařit nebo jen chcete najít novou inspiraci, stačí si otevřít aplikaci, která vám sama ukáže recepty podle ročního období
  • interaktívní platforma pro lidi, kteří milují jídlo a chtějí se o své kulinářské schopnosti podělit s ostatními. Nyní mohou své recepty sdílet.

Design 

Se svými rozměry 300 mm x 251 mm x 200 mm a elegantním vzhledem se rýžovar hodí do každé kuchyně. Na vrchu je interaktivní LED panel, na kterém se informace zobrazí pouze, pokud rýžovar používáte. Společnost Xiaomi také aplikovala jemné melodické tóny, aby jeho zapínání neobtěžovalo. Uvnitř je odnímatelné vnitřní víko, které po vaření jednoduše vyjmete a umyjete. Zabudovaný "bubble breaker" rozbíjí vzduchové bubliny, které se tedy neusazují na víku. Kvalitní odpařování vzduchu nejenže působí pozitivně na elektromagnetickou cívku, ale také může prodloužit životnost rýžovaru. Přiložený napařovač je z potravinového plastu, který je bezpečný a odolný vůči vysoké teplotě. Namísto klasické mřížkované struktuře je síla napařovače posílena vzestupně konvexním tvarem dna. Povrchový nátěr od japonské značky Dakin, určený pro potravinářský průmysl, zajistí, že se rýže na povrch hrnce nepřilepí a 3mm tloušťka vložky je dostačující.